15-16 bin TL hazır sistem önerisi

Okumaya üşendim siz araştırıp yazmaya üşenmemişsiniz @Starlink_0 @yms 😃 Hocam siz monitörü beyaz yapmayı falan boşverin. O bütçeye hem iyi performanslı hem beyaz toplamak zor çünkü. Sadece kasayı beyaz yapın geri kalanlar siyah olsun benim fikrim. Zaten kasanın içindeki bileşenler beyaz olsa ne yazar olmasa ne yazar. Biraz daha performansa önem vermiş oluruz. Görünüşte önemli tabii ama 2. planda kalmalı.

Okumaya üşendim siz araştırıp yazmaya üşenmemişsiniz @Starlink_0 @yms 😃 Hocam siz monitörü beyaz yapmayı falan boşverin. O bütçeye hem iyi performanslı hem beyaz toplamak zor çünkü. Sadece kasayı beyaz yapın geri kalanlar siyah olsun benim fikrim. Zaten kasanın içindeki bileşenler beyaz olsa ne yazar olmasa ne yazar. Biraz daha performansa önem vermiş oluruz. Görünüşte önemli tabii ama 2. planda kalmalı.
Öyle bizim amacımız da o zaman hocam. Bilgisayarı sadece beyaz renge bakmak için kullanmayacağına göre hocam performans lazım.Zaten beyaz sistemler için 30-40k fiyat lazım maalesef. Hocalarım iyi bir sistem oluşturdu şu an. Bütçeyi aşıyor biraz ama yapacak bir şey yok bu fiyatlarda. Ben de monitör bakıyordum ama bütçeyi daha fazla aşmayacak bir şey arıyor isek o zaman 1ms 75hz peşinden gideceğiz o da 2k falan tutacak tahminimce.

Hocam bu bütçeye beyaz kasa zor biraz ben sana toplamaya çalıştım.

Kasa:
(İşlemciyi Ryzen 5 5600 seç)
(Kasayı GameBooster GB-G3309B seç)

Monitör:

Toplam: 16.585
Eğer 1000 TL daha ödeyebilirsen Harddisk seçebilirsin.

Sizden ricam hazır sistem 15-16k ya beyaz kasa beyaz monitör.
Monitör beyaz olmasına gerek yok böyle bir hazır sistem lazım. Elinizden geldiği kadar beyaz monitör olmasına dikkat edersiniz sevinirim bilgisayar kasalarından pek anlamıyorum.

Hocam bırak beyaz rengi bu bütçede siyah bir kasa bile toplamak için 2. ele başvurmak en iyi çözüm olacaktır.

Kasa:
(Kasayı Game Booster GB-G3309b seç)

Monitör:

Eğer 1000 TL daha ödeyebilirsen hard disk seçebilirsin.

Monitör kronik sorunlu diye duymuştum kasada işe bu daha uygun gibi.

Son düzenleme:

Kasa:
(Kasayı GameBooster GB-G3309B seç)

Monitör:

Eğer 1000 TL daha ödeyebilirsen Harddisk seçebilirsin.
Geçmiş sayfalarda benim attığım sistem çok daha mantıklı olur. Beyaz kasa seçeneği var. Yukarıdaki arkadaş da linkini atmış.
RKY / RYZEN 5 5500/ RX 6600 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3200 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI

Monitör olarak en sorunlu ghosting canavarı olarak bilinen monitörü önermişsin. Yine ben daha iyisini önerdim zaten.
Asus VP249QGR 24" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

1000 TL'ye harddisk saçmalığına girmiyorum bile. Keşke geçmiş mesajlara baksaydın.

Geçmiş sayfalarda benim attığım sistem çok daha mantıklı olur. Beyaz kasa seçeneği var. Yukarıdaki arkadaş da linkini atmış.
RKY / RYZEN 5 5500/ RX 6600 / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3200 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI

Monitör olarak en sorunlu ghosting canavarı olarak bilinen monitörü önermişsin. Yine ben daha iyisini önerdim zaten.
Asus VP249QGR 24" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

1000 TL'ye hard disk saçmalığına girmiyorum bile. Keşke geçmiş mesajlara baksaydın.

Büyük ihtimalle yukarıdaki beyaz kasalı olanı alacağım bir de önerebileceğiniz 2-3K seviysinde Hz'si yüksek kaliteli FPS oyunları için de uygun monitör önerebilirmisniz.

Büyük ihtimalle yukarıdaki beyaz kasalı olanı alacağım bir de önerebileceğiniz 2-3K seviysinde Hz'si yüksek kaliteli FPS oyunları için de uygun monitör önerebilirmisniz.
Hocam ikinci el LG UltraGeae veya MSI optic falan bakarsanız daha iyi olur. Sıfır istiyor iseniz, Acer K221QHBI 21.5' 1MS 100 Hz FHD HDMI VGA Vesa LED Monitör Siyah Fiyatları ve Özellikleri buna bir bakın. Tabi benim de görüşüm 2. El daha güzelinden yanadır.

Burada bir hocam da hakkında bilgi vermiş biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı