15-16 bin TL telefon önerisi

Anakartı sorunlu bir modeldi. Aynısı X6 Pro'da olacak diye bir şey yok. Benim kanaatim S21 FE değil bu arada.

Tercih meselesi saygı duyarım. Hangi cihazı alacaksanız hayırlı olsun şimdiden.

Pardon, sizin mesajınızı arada kaçırmışım. Bu markayı hiç duymamıştım, bloatware olmaması çok iyiymiş aslında (şu an bizimkilerin kullandığı iki telefonu da zaten F Droid'den indirdiğim açık kaynak uygulamalarla kullandırıyorum). S21 FE veya ilk gönderide yazdığım diğerleriyle mukayese ettiğinizde sizin bu telefonu tercih etmenizin (ya da S21 FE tercih etmemenizin) başat sebebi neydi?

Pardon, sizin mesajınızı arada kaçırmışım. Bu markayı hiç duymamıştım, bloatware olmaması çok iyiymiş aslında (şu an bizimkilerin kullandığı iki telefonu da zaten F Droid'den indirdiğim açık kaynak uygulamalarla kullandırıyorum). S21 FE veya ilk gönderide yazdığım diğerleriyle mukayese ettiğinizde sizin bu telefonu tercih etmenizin (ya da S21 FE tercih etmemenizin) başat sebebi neydi?
Sesi, malzeme kalitesi, arayüzünün saf Android'e yakın olması ve bataryasının daha iyi olması gibi sebepler ile ön plana çıkardım, size uygun gördüm. Yoksa farklı cihazlar da var. Aslında bir elektronik mağazaya gidip görüp beğenerek almanızı öneririm. Sonra beğenmezseniz iade ile uğraşmayın. Size kalmış.

Anakartı sorunlu bir modeldi. Aynısı X6 Pro'da olacak diye bir şey yok. Benim kanaatim S21 FE değil bu arada.

Tercih meselesi saygı duyarım. Hangi cihazı alacaksanız hayırlı olsun şimdiden.
POCO telefonlar duyduğum kadarıyla oyun oynamak için daha iyi. O yüzden de uygun olmaz bence.

Şimdiye değin cevap yazanlara teşekkurler, başlangıçta yazmayı unutmuşum, kendisi köyde ikamet ettiği için taşla toprakla uğraşıyor, dolayısıyla ekran dayanıklılığı vesaire de önemli. Sanırım genel kanaat S21 FE gibi gorunuyor.
Vatan'da kurcaladım biraz S21FE'yi. Arkası çok dayanıklı değil gibiydi ama sanırım bütün Samsungların arkası aynıymış.

POCO bir Xiaomi markasıdır.

POCO telefonlar duyduğum kadarıyla oyun oynamak için daha iyi. O yüzden de uygun olmaz bence.

Vatan'da kurcaladım biraz S21FE'yi. Arkası çok dayanıklı değil gibiydi ama sanırım bütün Samsungların arkası aynıymış.

POCO bir Xiaomi markasıdır.
Bütün Samsung'ların arkası aynı değil. Cihaz FE serisinden olduğu için sadece malzeme kalitesinden biraz kısılmış. Yine de dayanıklı ve hoş bir malzemesi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı