15-20 bin TL arası sistem önerisi

Anakartın portuna taktım zaten nereye takacakdımki hocam.
Ekran kartının HDMI girişi var hocam. Anakarta takarsanız görüntüyü iGPU'dan almaya çalışır yani görüntü gelmez.
Buraya takacaksınız.

Dosya Ekleri

• IMG_20221112_201638.jpg
    IMG_20221112_201638.jpg
    178,9 KB · Görüntüleme: 25
Ekran kartının HDMI girişi var hocam. Anakarta takarsanız görüntüyü IGPU'dan almaya çalışır yani görüntü gelmez.
Buraya takacaksınız.

Hocam sorun çözüldü, ikinizede ne kadar teşekkür etsem az olur, vakit ayırdığınız için ayrıca teşekkür ederim, iyi akşamlar :)
@messinicocugu
@Zerons

Hocam sorun çözüldü, ikinizede ne kadar teşekkür etsem az olur, vakit ayırdığınız için ayrıca teşekkür ederim, iyi akşamlar :)
@messinicocugu
@Zerons

Bir şey değil hocam önceki bildiriminiz gelmemiş burada orada yazamadığım için özür dilerim.

Şimdi de M.2 SSD'yi görmüyor, Technopat'ın videosundaki gibi Rapid Store Technology klasöründeki dosyaları format USB sinini içine attım, daha sonra o diske kurmak istiyormuşum gibi seçtim, yine gözükmedi M.2, biosdada gözükmüyor sorun ne olabilir?

Kusura bakmayın rahatsız ettiysem, bildirim almadığınız için etiketlemek zorunda kalıyorum.
@messinicocugu
@Zerons

Son düzenleme:
Şimdi de M.2 SSD'yi görmüyor, Technopat'ın videosundaki gibi Rapid Store Technology klasöründeki dosyaları format USB sinini içine attım, daha sonra o diske kurmak istiyormuşum gibi seçtim, yine gözükmedi M.2, biosdada gözükmüyor sorun ne olabilir?

Kusura bakmayın rahatsız ettiysem, bildirim almadığınız için etiketlemek zorunda kalıyorum.
@messinicocugu
@Zerons
Maalesef o konuda bir bilgim yok hocam, yinede araştırayım.

@messinicocugu
@Zerons

O konuda bilgim yok hocam ama @Yener K. yardım edebilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı