15-20 bin TL civarı laptop önerisi

Bu bilgisayarda 1 adet RAM slotu mevcut. İleride 16 GB yapmak istediğinde 8 GB'ı çıkarıp tek slot DDR5 16 GB alıp takman lazım.
İki adet RAM slotu var. 2022 modellerin (hatta 2021 modeller de çift slotluydu yanılmıyorsam) hepsi çift RAM ve SSD slotlu. Lehimli RAM gibi bir durum da yok.

HP çalışanı konu hakkında bilgisiz büyük ihtimalle, Pavilion serileriyle karıştırıyor olabilir.

Ben sorduğum zaman tek slot cevabını aldım. O yüzden yanlış bir şey söylemek istemiyorum. Birkaç internet sitesinde de öyle yazıyordu.
Şimdi tekrar yazdım ve konuşma şu şekilde oldu:
"
+ Merhaba bu üründe boş RAM slotu mevcut mu?
Canlı destek başladı.
HP Store canlı desteğe katıldı.
+ HP Victus laptop 16 - E1007NT AMD Ryzen 7 6800h 8 GB RAM 512 GB SSD 4 GB GeForce RTX 3050 Ti 16.1 inç FHD 144 Hz FreeDOS siyah 68S23EA.
- Merhaba, ben kübra. Size nasıl yardımcı olabilirim?
- Tek slot, 16 GB takabilir siniz.
+ Emin misiniz? İnternette çift slot olarak videoları mevcut?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- 8 GB DDR5-4800 MHz RAM (1 X 8 GB)
- Özellik kısmında yanlış bir bilgi mevcut o zama.
"
Epey'den bakınca da 2 adet bellek yuvası mevcut diyor.

Son düzenleme:
Merhaba. Maksimum bütçe olarak 15-20k civarı bir Gaming laptop arayışındayım. Aşırı oyun oynayan biri değilim ama bilindik FPS ve hikaye tabanlı oyunları oynamak istiyorum (Valorant, Fortnite vs.) Hem günlük hem de oyun için kullanabileceğim laptop öneriniz var mıdır? Hafif notebook tarzını daha çok seviyorum önerebileceğiniz model ve markalar nedir?
dell vostro 5410 a bakmanı tavsiye ederim

Dell Vostro 5410'a bakmanı tavsiye ederim.

20bin TL'ye MX450 ekran kartını mı alsın? O fiyata 3050 Ti laptoplar var.
Bence ekstra RAM takviyesi yapılırsa en iyisi bu:
Hem ince zarif gözüküyor hem 9 saat pil ömrü sunuyor + 3050 Ti mevut.

20bin TL'ye MX450 ekran kartını mı alsın? O fiyata 3050 Ti laptoplar var.
Bence ekstra RAM takviyesi yapılırsa en iyisi bu:
Hem ince zarif gözüküyor hem 9 saat pil ömrü sunuyor + 3050 Ti mevut.
Ben ekran kartının ön planda olduğunu bilmiyodum daha çok ofis işi bi pc önerdim ben

Yeni konular

Geri
Yukarı