15-20 bin TL civarı telefon tavsiyesi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: PHANTEKS White Eclipse P400A
Güç kaynağı: FSP 600W 80+ Psu
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ekran kartı: Sapphire Nitro+ 6600XT
Anakart: Gigabyte b450 SH2
Ram: Corsair Vengeance 2x8 3000mhz
SSD: Kingston Kc3000 1TB
Selam. Ben Redmi Note 7 model telefon kullanıyorum ancak işim gereği çok fazla telefon kullanmam gerekiyor ve telefondan, film dizi anime izlemeyi çok severim. Bu sebepten yeni bir telefon almak istiyorum iPhone olursa en az 12 ve üzeri olsun istiyorum iPhone 11'i pek sevdiğim söylenemez. Bana özellikle ekran kalitesi güzel telefon önerilerinde bulunur musunuz? Teşekkürler.

İphone düşünürseniz en az 13 almanızı tavsiye ediyorum. Ben alalı yaklaşık 1 ay oldu. En son 28 bin TL idi. İlk kez iphone kullanıyorum. Yıllardır android kullandım. Gayet memnunum. Ekran kalitesi, kamera kalitesi önceki kullandığım modellere göre farklı bir boyutta.

Realme GT 2 Pro piyasaya güzel giriş yapmıştı ama şu an fiyatları 17-20 k olmuş.
Aslında zamlandı diyemeyiz marka güzellik yaptı denir. Telefonun ederi zaten minimum 17k

Selam. Ben Redmi Note 7 model telefon kullanıyorum ancak işim gereği çok fazla telefon kullanmam gerekiyor ve telefondan, film dizi anime izlemeyi çok severim. Bu sebepten yeni bir telefon almak istiyorum iPhone olursa en az 12 ve üzeri olsun istiyorum iPhone 11'i pek sevdiğim söylenemez. Bana özellikle ekran kalitesi güzel telefon önerilerinde bulunur musunuz? Teşekkürler.
Ekranı pili ve perfromansı iyi olan realme gt2 pro alabilrisin.

12 mini veya SE 2022 modellerine bakabilirsiniz iOS istiyorsanız. Android diyorsanız da Realme GT 2 Pro, S22, S21 FE önerebilirim.

Anneme anneler günü hediyesi için Samsung Galaxy s21 FE aldım. 8gb ram 256 gb hdd.
Şimdilik öğrenme aşamasında. Evet hediyesini erken verdim çok mutlu oldu.
Elimdeki a51 ile yan yana koyunca aradaki premium hissini veriyor. Ekranı bile ben buradayım diyor. Ammma velakin pil olayı sürekli kullanıcı için üzücü. Annem evde olduğu için problem değil.
Kamerası da çok iyi. Hayatımda ilk defa 60 fps video çektim. Gerçekten başarılı.
Hafif, ince ve zarif.
Ben 16.300 e almıştım. Yanına da şarj adaptörü aldım kutudan çıkmıyor ama kablosunu koymuşlar. 300 de ona verdim.
Kulaklık girişi de yok. Bu yüzden Bluetooth kulaklık alacağım.
Oyun olarak kelime bulmaca, balon patlatma oyunları oynadık.
Annem için gayet yeterli.
Ha dersiniz ki ev hanımı anneye çok değil mi? Değil. Kadın yıllarca bizim kullanıp köşeye attığımız telefonları kullandı. Bir kerede annem kullansın sıfır telefon deyip aldım.
Annelere can feda.

Esenlikler..

Geri
Yukarı