15-20 bin TL Laptop önerisi

Bütçe
15000-20000TL

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
Merhaba bir Gaming laptop bakıyorum. Bütçem 15 bin 20 bin aralığında. İşlemcisi Ryzen RAM'i 16 GB ekran kartı NVIDIA olanlar benim önceliğimdir ve FreeDOS'ya da Windows kurulu fark etmez ama Windows kurulu olanlar benim için öncelikli.

Ideapad bu aralar indirime giriyor, indirim kovalayabilirsiniz.

IdeaPadin bazı modelleri özelliklerine göre çok uygun fiyatlı ama kullanıcı yorumlarına göre bataryası çok zayıfmış. Nerelerde indirime giriyor biliyorsanız söyler misiniz?
Şahsen ben kullanıyorum, bataryası zayıf derken neyi kastediyorsunuz? Nerede indirime girdiği çok belli olmuyor, İtopya'da, Amazon'da, Hepsiburada gibi sitelerde indirime girebiliyor.

Şahsen ben kullanıyorum, bataryası zayıf derken neyi kastediyorsunuz? Nerede indirime girdiği çok belli olmuyor, İtopya'da, Amazon'da, Hepsiburada gibi sitelerde indirime girebiliyor.
Hangi modeli kullanıyorsunuz, linkini atar mısınız? Zayıf derken kastettiğim Hepsiburada'da bir çok yorumda gördüm oyun oynarken şarjda olmasına rağmen şarj aleti yeterli gelmeyip 3-4 dakikada bir şarjın düştüğünü söylüyorlar.

Hangi modeli kullanıyorsunuz, linkini atar mısınız? Zayıf derken kastettiğim Hepsiburada'da bir çok yorumda gördüm oyun oynarken şarjda olmasına rağmen şarj aleti yeterli gelmeyip 3-4 dakikada bir şarjın düştüğünü söylüyorlar.
3050 ve 3050 Ti modellerinde 135w adaptör olduğu için o problem var, geri kalanlarda bir sıkıntı yok.

Geri
Yukarı