15-20 bin TL müzik yapımı için laptop önerisi

erdo62

Centipat
Daha fazla  
İşlemcisi ve bataryası.

İşlemci ve batarya konusunda bu bütçede en iyisi.

İşlemci ve batarya konusunda bu bütçede en iyisi.
Bende bunların işletim sistemini sevmiyorum bunlara Windows 11 atiliyormu

İşletim sistemini sevmiyorum macbookların istediğim programların felan maç versiyonunu bulmakta sıkıntı yaşarım. Windows atsam ne gibi bir sıkıntı olur ki ?
Hocam sıkıntı olmaz ancak bu bilgisayara bu parayı vermenizin tek sebebi işletim sistemidir bana göre. Bu paraları verip Windows atmak yerine direkt Windows bi laptop alabilirsiniz bana göre.

İşletim sistemini sevmiyorum macbookların istediğim programların felan maç versiyonunu bulmakta sıkıntı yaşarım. Windows atsam ne gibi bir sıkıntı olur ki ?

İşlemci düzgün çalışmaz bir kere. Ayrıca Windows kuracaksınız hiçbir anlamı yok bu cihazın. İnsanlar MacOS kurmak ister siz Windows. Garip bir durum.

İşlemci düzgün çalışmaz bir kere. Ayrıca Windows kuracaksınız hiçbir anlamı yok bu cihazın. İnsanlar MacOS kurmak ister siz Windows. Garip bir durum.
Kullanacağım programların bazılarında mac sürümü bulunmamaktadır ondan dedim alışması zor olur bide işletim sistemine benim için

Bilgisayar Özelleştirme | Casper.com.tr acaba bu alınırmı acaba oyun oynamıyacam şarj süresi ne kadar gider acaba bilgisi olan varmıdır. işlemci ve ramı iyi

Bilgisayar Özelleştirme | Casper.com.tr acaba bu alınır mı? Acaba oyun oynamayacağım şarj süresi ne kadar gider acaba bilgisi olan var mıdır? İşlemci ve RAM'ı iyi.

Doğaya çok duyarlısınız hocam, çöpleri toplamışsınız.
MacBook işletim sistemine alışmanız durumunda 18 saatlik bir MacBook attığınız şu 4 saatlik ekran süresini anca verebilecek laptolardan çok daha iyi üstelik M1 her konuda işinizi görür.

Doğaya çok duyarlısınız hocam, çöpleri toplamışsınız.
MacBook işletim sistemine alışmanız durumunda 18 saatlik bir MacBook attığınız şu 4 saatlik ekran süresini anca verebilecek laptolardan çok daha iyi üstelik M1 her konuda işinizi görür.

Tamam bakarım, bunlarda genelde her şey ücretli oluyor crack falan bulmakta sıkıntı yaşarım diye fazla ısınamadım bunlara

Geri
Yukarı