15-20 bin TL sistem hazır sistem önerisi

glorfindelar

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Çoğunlukla oyun oynama amaçlı olarak internetteki hazır sistemleri araştırıyorum bu fiyat aralığında. Aklıma çok yatan bir kasa bulabilirsem biraz daha fiyat çıkabilirim. 1080p high-Ultra ayarlarda beni götürecek bir sistem arayışındayım. İki tane kasa var gözüme takılan.

GT301 5T12-3060 Asus

Sinerji CTV-V1

Ryzen 5500 işlemci hakkında kötü yorumlar okuyorum, son istediğim şey performans olarak sıkıntılı bir duruma düşmesi PC'nin. Eğer bizzat kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz sistemler varsa paylaşabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamegaraj daha mantıklı geldi. GT301 kasayı ben de kullanıyorum. Hiç fena kasa değildir. Çok yer de kaplamaz. Dikey GPU desteklemiyor ve sadece ön tarafına takılabiliyor sıvı soğutma. Üste ben bir şekilde monte ettim ama yine de risk. Dilersen youtube'da kıyaslamalar var böyle konularla ilgili. Hem işlemcileri hem de ekran kartlarını kombo halinde kıyaslıyorlar. oradan daha net bilgi de edinebilirsin FPS ve performans farkları konusunda.

2X:
17,065 TL tutuyor. Paylaştığınız sistemlerden daha kaliteli ve performanslı bir sistem.

10. nesil Intel için fiyatı yüksek geldi bana. içinde sivi sogutucu filan da yok. kasa ve ekran kartı iyi duruyor... sahsen kendime 12.nesil i5 ve 3060ti dual ile bu fiyata sistem yapabileceğimi düşünüyorum. gecen indirimler vardi. dedigime benzer sistemlerin fiyatlari çok daha uygundu. tekrar indirim kovalamak mantıklı geliyor bana. ama siz bilirsiniz

Geri
Yukarı