15-20 bin TL sistem toplama tavsiyesi

KAANFELIX2022

Femtopat
Daha fazla  
15 bin ila 20 bin TL ile bilgisayar almak istiyorum, bilgisayar toplama bilgisi olanlar yardım edebilir mi? Ben tam bilmiyorum nasıl toplayacağım, 15 ila 20 bin TL'ye oyunlarda maksimum ayarda bilgisayar varsa iyi olur, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bütçeni arttırma imkanın varsa böyle bir sistem toplayabilirsin:

2X:

20,763 TL tutuyor.

2X:

20,763 TL tutuyor.
Çok teşekkür ederim, benim için emek verdin araştırdın, yardımın için teşekkür ederim, gerçekten iyi bir PC toplamışsın, normalde hazır alacaktım fakat esktra pahalı ve dandik ürünler sattığı için toplamayı daha mantıklı buldum, iyi ki varsın en yakın sürede alacağım. Vatan bilgisayar gibi yerlerden birisini bulup sistemi kurabilir miyim?

Çok teşekkür ederim, benim için emek verdin araştırdın, yardımın için teşekkür ederim, gerçekten iyi bir PC toplamışsın, normalde hazır alacaktım fakat ekstra pahalı ve dandik ürünler sattığı için toplamayı daha mantıklı buldum, iyi ki varsın en yakın sürede alacağım. Vatan Bilgisayar gibi yerlerden birisini bulup sistemi kurabilir miyim?

Bir miktar ücret karşılığında yardım edeceklerini düşünüyorum. Rica ederim. 🙂

15 bin ila 20 bin TL ile bilgisayar almak istiyorum, bilgisayar toplama bilgisi olanlar yardım edebilir mi? Ben tam bilmiyorum nasıl toplayacağım, 15 ila 20 bin TL'ye oyunlarda maksimum ayarda bilgisayar varsa iyi olur, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Tam sistem atamam ama RX 6600 ve 6750 ekran kartı iyi olur.

2X:

20,763 TL tutuyor.
Bu sistem gayet güzel.

Geri
Yukarı