15-20 bin TL telefon önerisi

Bütçe
15k - 20 k

The_Poseidon

Decapat
Daha fazla  
Selam,

Yaklaşık 6 senedir mi 8 Lite rootlu olarak kullanıyorum içindeki yaptığım güncellemler ile Google cam ile beni götürüyor fakat artık telefon iyice yavaş kalmaya başladı.
Bu sebeple RAM'i beni üzmeyecek, kamerası insan çekimlerinde can sıkmayacak 15K-20K bandında bir telefon bakıyorum.

Olmazsa olmazlarım root atabileceğim bir cihaz olmalı,
RAM 8 GB ve üzeri olmalı,
Kamerası çok iyi olmasa da insan çekimlerinde işimi görcek bir cihaz.

Baktığım cihazlar içinde en çok POCO X6 Pro üzerinde kaldım, sonrasında Realme GT 2 ve Honor 90.

MIUI arayüzünü rahat kullandığımdan POCO X6 Pro'ya daha yakınım ama onda yeni işletim sistemi HyperOS var MIUI'den çok farkı yok diye biliyorum.

Bunlara göre görüş ve önerilerinizi iletebilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,

Yaklaşık 6 senedir mi 8 Lite rootlu olarak kullanıyorum içindeki yaptığım güncellemler ile Google cam ile beni götürüyor fakat artık telefon iyice yavaş kalmaya başladı.
Bu sebeple RAM'i beni üzmeyecek, kamerası insan çekimlerinde can sıkmayacak 15K-20K bandında bir telefon bakıyorum.

Olmazsa olmazlarım root atabileceğim bir cihaz olmalı,
RAM 8 GB ve üzeri olmalı,
Kamerası çok iyi olmasa da insan çekimlerinde işimi görcek bir cihaz.

Baktığım cihazlar içinde en çok POCO X6 Pro üzerinde kaldım, sonrasında Realme GT 2 ve Honor 90.

MIUI arayüzünü rahat kullandığımdan POCO X6 Pro'ya daha yakınım ama onda yeni işletim sistemi HyperOS var MIUI'den çok farkı yok diye biliyorum.

Bunlara göre görüş ve önerilerinizi iletebilirseniz çok sevinirim.
Poco x6 pro güzel cihaz alınabilir alternatif olarak samsung s21 fe var ona da bakabilirsiniz.
bütçe artarsa realme gt2 pro var.

Alıştığınız yoldan devam etmek isterseniz Poco X6 Pro çok iyi bir cihaz, bu fiyat bandında daha iyi bir işlemci bulunmaz. Donanım olarak amiral gemisi cihazlar ayarındaki birçok özelliği barındırıyor.

GT 2 ve Honor 90 da iyi cihazlar. Birçok kez önerdim. Ancak sizin için Poco X6 Pro daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı