15-20 bin TL'ye PC toplama

cevat40

Zeptopat
Daha fazla  
Hocalarım sistemimi yükseltmek istiyorum dolayısı ile RAM 2x8 GB mevcut, kasanın dışı mevcut, 2 adet 256 GB SSD mevcut. B350M Pro-VD Plus anakartım var bu anakart ile bir şeyler yapılır mı? Yani özetle bu paraya anakart, işlemci, ekran kartı ve PSU gerek. Ne almalı? Çok büyük bir fark yaratacak ise 20 bin TL'ye çıkarım bütçeyi. Nereden almalıyım ve son olarak montajını kendim yapabilir miyim?

Hocalarım sistemimi yükseltmek istiyorum dolayısı ile RAM 2x8 GB mevcut, kasanın dışı mevcut, 2 adet 256 GB SSD mevcut. B350M Pro-VD Plus anakartım var bu anakart ile bir şeyler yapılır mı? Yani özetle bu paraya anakart, işlemci, ekran kartı ve PSU gerek. Ne almalı? Çok büyük bir fark yaratacak ise 20 bin TL'ye çıkarım bütçeyi. Nereden almalıyım ve son olarak montajını kendim yapabilir miyim?

Hocam 25 bin liraya MSI 4060'lı sistemler var. Frekanstv çıkarmıştı bir tane. Elinizdeki sistemi satabilirseniz bence daha mantıklı

Hocam kime satarım ki? Kaça satarım sizce?
Sistemim şöyle:
B350M Pro-VD Plus anakart
AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor (12 CPUs) - 3.4 GHz işlemci
RX 570 EKRAN KARTI
2x8 GB Corsair RAM sanırım 3200 MHz
PSU: Emin değilim Rampage marka

Şimdi hocalarım ben kasanın dışını, RAM'lerimi kullanmak istiyorum o mantıksız mı olur? Parça parça hangilerini toplasam hazır sistemden pahalı oluyor üstüne bir de RAM, PSU, kasa farkı olmasına rağmen anlamadım gitti.

Geri
Yukarı