15-20 bin TL'ye telefon önerisi

Merhaba.
15-20 bin TL bandında bir telefon önerisine ihtiyacım var.

İki tane alacağım için aşırıya kaçmamak adına iPhone düşünmedik. Bu paraya zaten IP 11 var onunda zamanının geçtiğini düşünüyorum.
Samsung S22 baktım batarya ve ısınma sorunlu dendi.
Bizim için önemli olanmin sorunlu ve iPhone kalitesinde kamerası olsun. Xiaomi kullanıyorum şu an ilk aldığımda iPhone ile yarışır diyorlardı alası yok resmen berbatlar.
Sizce ne yapmalıyım önerilerinize açığım. Teşekkürler.

S21 FE, s21.

Sence neden s22 değil de s21 fe-s21

Kamera istiyorsan, Sosyal medyayla içli dışlıyım diyorsan S22. Çok oyun oynarım, batarya daha iyi olmalı Diyorsan FE. Genel toplamda s22 daha kaliteli batarya hariç.
işimle ilgii sürekli telefon elimde bazı zamanlar çok vakit geçiriyorum sosyal medyada falan. Kamerası zaten şuanki telefondan geçmek istememin en büyük nedeni o. 1 bir yıldır sefie çekmiyorum telefon yüzünden :)

Sence neden S22 değil de S21 FE-S21

S22 8 gen 1 gibi kronik sorunlu bir işlemciye sahip. Bu işlemci yük altında iken gereğinden fazla ısınıyor ve çok pil tüketiyor. S22 de kamerayı 5dk ve üzeri kullandığında cihaz fırın gibi oluyor. S22 kesinlikle alınmayacak bir cihaz. S22 yerine S21 ya da S21 FE almanı tavsiye ederim.

S22 8 gen 1 gibi kronik sorunlu bir işlemciye sahip. Bu işlemci yük altında iken gereğinden fazla ısınıyor ve çok pil tüketiyor. S22 de kamerayı 5dk ve üzeri kullandığında cihaz fırın gibi oluyor. S22 kesinlikle alınmayacak bir cihaz. S22 yerine S21 ya da S21 FE almanı tavsiye ederim.
Anladım teşekkür ederim. Peki Fe ile s21 arasındaki farklar neler ? Fe daha yeni telefon ama s21 daha pahalı

Merhaba.
15-20 bin TL bandında bir telefon önerisine ihtiyacım var.

İki tane alacağım için aşırıya kaçmamak adına iPhone düşünmedik. Bu paraya zaten IP 11 var onunda zamanının geçtiğini düşünüyorum.
Samsung S22 baktım batarya ve ısınma sorunlu dendi.
Bizim için önemli olanmin sorunlu ve iPhone kalitesinde kamerası olsun. Xiaomi kullanıyorum şu an ilk aldığımda iPhone ile yarışır diyorlardı alası yok resmen berbatlar.
Sizce ne yapmalıyım önerilerinize açığım. Teşekkürler.
Bütçe artarsa Samsung S23.
Artmazsa;
•Samsung S22
•Samsung S21 FE
•Poco F5

Neresi verimsiz? Çok hızlı bir telefon. Arayüzü süper. Kamerası da fiyatının çok üzerinde muhteşem. iPhone 13 kalitesinde. Performansı amiral gemisi telefonun. Oyun oynamazsan çok da rahat günü çıkarır. Telefon Snapdragon işlemcisiyle ısınmıyor. XİO çöpüne para vermeyin.
Elimde 4 yıldır A70 var, sen kadar fanboyluk yapmadım. SD 8 Gen 1 verimsiz işlemci, adamlar sanki cep telefonunu burada Exynoss işlemci ile satışa çıkarmışlar gibi konuşuyorsun.

Neresi verimsiz? Çok hızlı bir telefon. Arayüzü süper. Kamerası da fiyatının çok üzerinde muhteşem. iPhone 13 kalitesinde. Performansı amiral gemisi telefonun. Oyun oynamazsan çok da rahat günü çıkarır. Telefon Snapdragon işlemcisiyle ısınmıyor. XİO çöpüne para vermeyin.
S22‘ye ısınmıyor demek bilgisizlikten başka birşey değil. Telefon günlük kullanımda abartı derecede ısınmasada, fotoğraf/video çekimlerinde ve oyun oynarken fazlasoyla ısınıyor.

Anladım teşekkür ederim. Peki Fe ile s21 arasındaki farklar neler ? Fe daha yeni telefon ama s21 daha pahalı
S21 FE ile S21 arasında ki fiyat farkına değecek hiçbir şey yok. S22 almayı düşünmüyorsan S21 FE al geç.

Anladım teşekkür ederim. Peki FE ile S21 arasındaki farklar neler? FE daha yeni telefon ama S21 daha pahalı.

S21'in ekran kalitesi daha iyi. Kamerası 64MP olduğu için manzara fotoğrafı çektiğinde daha iyi detay sunuyor. Tek elle kullanım rahatlığı var. S21 FE daha büyük ekran, daha fazla güncelleme ve kamerada daha iyi HDR performansı gibi avantajlara sahip.

Geri
Yukarı