15-20 bin TL'ye telefon önerisi

Komikmiş

Picopat
Merhaba üniversiteden mezun olacağım zamana kadar (3.5 sene) beni idare edecek bir telefona ihtiyacım var. Bir telefonda en çok ihtiyacım olan şey kamera çünkü bazen dışarı çıkıp fotoğraf çekmek istiyorum ama mevcut telefonumun kamerasından dolayı çok da hoş olmuyor. Not: Kamera önemli diyorum diye Huawei önermeyin, Google olmadan olmaz.

Bütçeyi biraz daha arttırabilirim ancak bilgisayar mühendisliği okuduğum için benim Gaming laptopu değiştirmem gerektiğini hissediyorum. O yüzden oraya da para aktarmam gerek. Lakin onu yazın belki alırım, belki hiç almam. Henüz karar vermedim.

Normalde 5-6 ay sonra almayı düşünüyordum da seçimden sonra dolar fırlar gibi geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce beklemem gereken bir model var mı?

Günlük 5 saatten fazla ekran süreniz varsa S23 FE, 5 saat yeter diyorsanız S22 alabilirsiniz. S22 sadece batarya yönünden kötü diğer konularda fiyatının en iyisi.
Yani yurt (bağlantı noktası), okul (youtube video, müzik) derken telefonu çok kullanıyorum. Gerçi şarj edecek aralıklar buluyorum ama 30 dakika falan.

Yani yurt (bağlantı noktası), okul (youtube video, müzik) derken telefonu çok kullanıyorum. Gerçi şarj edecek aralıklar buluyorum ama 30 dakika falan.
30 dakikada %45 falan doldurur. S23 FE, S22'ye göre 2 saat daha fazla ekran süresi veriyor. Karar sizin. 5 saat yeter diyorsanız S22 alabilirsiniz.

30 dakikada %45 falan doldurur. S23 FE, S22'ye göre 2 saat daha fazla ekran süresi veriyor. Karar sizin. 5 saat yeter diyorsanız S22 alabilirsiniz.
Daha fazla bile doldurur gibi.

Geri
Yukarı