15.5 gün özürsüz devamsızlıkla açık liseye geçilebilir mi?

Çözüm
Dediğim gibi açık liseye geçmene engel değil ancak ilk dönem derslerinin karşına çıkıp çıkmayacağını bilemiyorum da devamsızlıklar yıllık olarak baz alınır ve şahsi görüşüm olarak sorun oluşturacağını düşünmüyorum. Sonuçta ikinci dönem açık liseye geçeceksin, örgün eğitimle bir alakan kalmayacak.

Paper.C

Picopat
Daha fazla  
Benim okuduğum lisede devamsızlık sınırı geçince raporluya geçiriyorlardı tüm hem özürlü hem özürsüz devamsızlık hakları dolunca açık liseye geç deniyordu geçmek istemeyenler gidip doktordan heyet raporu alıyorlardı(para ile yapan doktorlar var kimisi tanıdıkları doktorlara yaptırıyordu eğitim hayatım boyunca 2-3 kere bu duruma şahit oldum) devamsızlığınızın bir önemi olduğunu sanmıyorum ama daha iyi bilen birileri mevzuattan vs konuyla ilgili metni atarsa daha doğru bilgi almış olursunuz.

İlgili metni bulamadım ama sizinle benzer durumdaki birisinin açtığı konuyu buldum o konuda en altta küfürbaz haydo diye bir hocam var eğitimle ilgili konularda bilgili birisi kendisini etiketleyip sorarsanız yardımcı olacaktır sanırım.

Son düzenleme:

KÜFÜRBAZ HAYDO

Zettapat
Makaleler
51
Yer
KKTC
Daha fazla  
Dediğim gibi açık liseye geçmene engel değil ancak ilk dönem derslerinin karşına çıkıp çıkmayacağını bilemiyorum da devamsızlıklar yıllık olarak baz alınır ve şahsi görüşüm olarak sorun oluşturacağını düşünmüyorum. Sonuçta ikinci dönem açık liseye geçeceksin, örgün eğitimle bir alakan kalmayacak.

Çözüm
KS
KS
0

01Yiğit Eren01

Yoctopat
Daha fazla  

Teşekkür ederim.

Yukarı