Açık liseye geçilebilir mi?

Tabii.

Hala okuduğum lisede kayıdım var, bu bir sorun yaratır mı nakil konusunda?

Okula gidin müdür yardımcısı ile görüşün ardından size verdikleri kağıt ile merkeze gidin ve işlemleri halledin işlemleri halletmediğiniz sürece okuduğunuz lisenin öğrencisi olmaya devam edersiniz ve bu size devamsızlık olarak işlemeye devam eder.

Belli sebepler dışında maalesef kabul edilmiyor.

Hocam merhaba hafızlık kaydı olanlar geçebiliyor diye biliyorum bunun için bende kayıt olacağım eğer hafızlığa istediğimiz zaman kayıt olabiliyorsak ama kayıt olduktan sonra gitmeyi düşünmüyorum hafızlığa yani sadece açık öğretime geçebilmek için kayıt olacağım. Kayıt olduktan sonra gitmezsem herhangi bir sorun çıkar mı açıköğretimden kaydım alınır mı? Nasıl olur bilginiz var mı?

Hocam merhaba hafızlık kaydı olanlar geçebiliyor diye biliyorum bunun için bende kayıt olacağım eğer hafızlığa istediğimiz zaman kayıt olabiliyorsak ama kayıt olduktan sonra gitmeyi düşünmüyorum hafızlığa yani sadece açık öğretime geçebilmek için kayıt olacağım. Kayıt olduktan sonra gitmezsem herhangi bir sorun çıkar mı açıköğretimden kaydım alınır mı? Nasıl olur bilginiz var mı?
Hafızlıkta da devam zorunluluğu var.

Emin misiniz hocam bununla ilgili ekim-Kasım ayında açılan bir konu vardı arkadaşlardan birisi sorun çıkmaz demişti.

Emin misiniz hocam bununla ilgili ekim-Kasım ayında açılan bir konu vardı arkadaşlardan birisi sorun çıkmaz demişti.
O sorun çıkmaz diyorsa ona inan o zaman. Öyle kafana göre hafızlığa geçip sonra gitmemezlik yapmayı dene dostum sonra buraya yaz sorun çıktı mı çıkmadı mı biz de öğrenelim.

Bugün gittik kuran kursuna kayıt olmaya müftülüklere bildiri gelmiş mebden yasaklanmış bu şekilde kayıt.

Geri
Yukarı