15.6 inç çantaya 16.1 inç laptop sığar mı?

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, bir arkadaşım Huawei Matebook D16 satın aldı ve şu an çanta bakıyoruz. 15.6 inç çantaların bazıları laptop tam içine oturması üzere az boşluklu yapılıyor bu yüzden her 15.6 inç laptop çantası uyar mı emin olamadım. Tecrübe etmiş olanlar varsa bu konuda fikir verebilir mi? Ayrıca elde taşınan türden laptop çantası önerilerine de açığım.

Sırt çantası mı yoksa el çantası mı alacaksınız? Ve bütçeniz nedir, birkaç öneri yapayım onlara bakın isterseniz.
Bence sırt daha iyi olur ama sen bilirsin.
Bence sığar zaten mutlaka boşluk kalır diye düşünüyorum.

Sırt çantası mı yoksa el çantası mı alacaksınız?
El çantası tercih ediyorum, ölçülerine göre baktığımda da 15.6 inç olanlar da kullanım için uyacak diye düşünüyorum 16.1 inç için ama içimde şüphe kalmaması üzere sormak istedim.

Önceki attığımda olabilir. Bu da fena değil gibi duruyor.
Sığar dediğim gibi öyle düşünüyorum yani. Beğendiğiniz alın eğer olurda sığmaz ise 14 gün içinde iade hakkın var zaten.
Tamamdır teşekkür ediyorum, önerdiğiniz çantaları gözden geçireceğim :).

Hocam eski bir konu fakat şu an aynı durumdayım. 16.1 inç çanta bulmak zor genelde 15.6 inç var. Siz eğer 15.6 inç aldıysanız sığdı mı?

Hocam eski bir konu fakat şu an aynı durumdayım. 16.1 inç çanta bulmak zor genelde 15.6 inç var. Siz eğer 15.6 inç aldıysanız sığdı mı?

Benim laptop boyutum 15.6 inç ve bu çantayı aldım fakat denemek üzere 16.1 inç olan laptopu da laptop bölmesine sokmayı denedim ve sıkıntısız sığdı. Muhtemelen 15.6 inç için üretilen çantaların da belli bir payla yapılmasıyla alakalı 16.1 inç ekrana sahip bilgisayarları da rahatlıkla alıyorlar. Fakat hepsi için böyle olmayıp bazı çantaların fermuarları hafiften zorlanabilir belki. O yüzden çanta boyutlarına ölçüleriyle bakmak gerek ne olur ne olmaz :).

Geri
Yukarı