15.6 inç çantaya 16.1 inç laptop sığar mı?

Teurastaja.

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
HP Omen 16 alacağım, bu çantayı da almayı düşünüyorum. Laptopa zarar vermeden sığar mı? Adaptörünü önündeki küçük göze koysam ince olduğu için laptopa zarar verir mi?

Yani nasıl sığacak ki soruyu anlamadım, laptopu mu katlayacaksın?

Modele göre değişiyor galiba. Benim 16 inç MacBook 14 inçlik çantaya sığıyor. Denemeniz lazım.

İyi de böyle bir şey mümkün değil, ölçülerden emin misiniz? MacBook'unuz 16 inç ise boyutu 14 inç olan bir çantaya nasıl sığsın. Bu sihirli bir ölçü birimi değil normal santimetre gibi.

İyi de böyle bir şey mümkün değil, ölçülerden emin misiniz? MacBook'unuz 16 inç ise boyutu 14 inç olan bir çantaya nasıl sığsın. Bu sihirli bir ölçü birimi değil normal santimetre gibi.

Bazı çantaları herhalde ekstra bişeyler koymak için daha geniş yapıyorlar bilmiyorum. Ben cihazı alırken yanında çanta da almak istedim ama 15.6 inç bir çanta nerdeyse 3-4 parmak geniş gelmişti. Satıcı elemanda şaşırmıştı. En iyisi siz thule alın dedi.

Sığmazsa iade hakkım var mı ona göre alacağım.

15.6 inç laptop çantalarında biraz boşluk oluyor 16.1 inç boyut olarak hemen hemen 15.6 yakın olduğu için söyledim.

Bilmiyorum onu ama başka bir konuda aynı soruyu sormuş arkadaş ve alınca rahat sığdığını belirtmiş, YouTube'da vardır belki bunu test eden video bakabilirsin.

Geri
Yukarı