15.6 inç'ten ufak laptop tavsiyesi

TongYabguHan

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynadığım 4.nesil i5 işlemcili hala CS:GO tarzı oyunları kaldıran 15.6 inç bir laptopum var. Geçenlerde düşürdüm ve ekran kenarları çok hafif açıldı ama sorun teşkil etmiyor. Artık bunu aileme bırakacağım (dizi,film vb için). Günlük dizi film izleyebileceğim ve word'de ve bazı basit programlama dillerini kullanacağım 15.6 inç'ten ufak uygun fiyatlı bir bilgisayar istiyorum.

Böyle bir ürün buldum:

Sizce bunlar dediğim şeyler için yeterli olur mu dersiniz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin şeylerin yeterli olup olmayacağını bilmen için kullanacağın programların gereksinimlerini bilmen gerek, sana basit gelebilir ama baktığın ürünler için sıkıntılı olabilir.

Beklentilerini karşıladıklarını saptasan dahi 3.nesil i5li ikinciel iş laptoplarına bak derim, birçok kez önerdiğim gibi. Fiyatları 750 ve üstüdür çoğunlukla.

Teşekkür ederim. Ama ikinci el düşünmüyorum. Kullanacağım programlar Dr.Java tarzı basit yazılım uygulamaları hocam. Bana yeterli gelecektir diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı