15 bin TL civarı laptop önerisi

Bütçe
10-15k
Daha fazla  
15 bin TL civarı bir bütçem var render ve ara sıra oyun oynamak için bir laptop arıyorum. Öneriniz var mı? Cihazdan beklentim tamamen performans odaklı yardım eder misiniz?

Hocam şuanlık oyundan çok montaj VS uygulamalarındaki performansı önemli ama ara sıra oyun oynayabileceğim bişi olmalı

Zaten h işlemcili bir laptop olduktan sonra ekran kartına bağlı ne için kullanılacağı.
Anlıyorum, size 2 önerim var 1 tanesi bütçenizi zorlayacak 16.500 tl öbürü ise performans açısından gayet iyi ve sağlam bir bilgisayar 12.000 tl

Güzel öneriler hocam teşekkür ederim ama işlemci h olmasını istiyorum çünkü u, G7 gibi işlemciler performanstan çok güç tüketimini bağlı işlemciler ne kadar Monster olsa bile içinde 1235u işlemcisi olduğu için performans olarak istediklerimi bana veremeyebilir.

Güzel öneriler hocam teşekkür ederim ama işlemci h olmasını istiyorum çünkü u, G7 gibi işlemciler performanstan çok güç tüketimini bağlı işlemciler ne kadar Monster olsa bile içinde 1235u işlemcisi olduğu için performans olarak istediklerimi bana veremeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı