15 Bin TL gaming laptop önerisi

Bütçe
12/15 bin
O kadar parayı Monster'a, özellikle Abra serisine gömmek sıkıntı bana göre. Abra'nın malzeme kalitesi kötü çünkü. MSI KATANA GF66 11UC-236XTR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 , FHD, 144Hz, Core I5-11400H, 8GB RAM, 512GB SSD, RTX3050 4GB, DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Yurtta ki arkadaş kullanıyor, özellikle klavye bölümü aşırı ısındığından şikayet ediyordu, ekstra klavye ile ve soğutucuyla oyun oynuyor.

Emin ol tongfang kasa Abra bu MSI'dan kaliteli. GF serisi çok kalitesiz ve ısınıyor.

O kadar parayı Monster'a , özellikle abra serisine gömmek sıkıntı bana göre . abranın malzeme kalitesi kötü çünki . MSI KATANA GF66 11UC-236XTR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 , FHD, 144Hz, Core I5-11400H, 8GB RAM, 512GB SSD, RTX3050 4GB, DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Katana serisi kötü diye biliyorum, ayrıca Monster'ın her modeli sorunlu değil. Attığım model sorunsuz ve gayet kaliteli model.
yurttaki arkadaş kullanıyor, özellikle klavye bölümü aşırı ısındığından şikayet ediyordu. Ekstra klavye ile ve soğutucuyla oyun oynuyor.
Bazı modelleri sorunlu, bazıları değil. Yukarıda belirttiğim gibi "Güzel marka yoktur, iyi model vardır."

O kadar parayı Monster'a , özellikle abra serisine gömmek sıkıntı bana göre . abranın malzeme kalitesi kötü çünki . MSI KATANA GF66 11UC-236XTR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 , FHD, 144Hz, Core I5-11400H, 8GB RAM, 512GB SSD, RTX3050 4GB, DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

yurtta ki arkadaş kullanıyor , özellikle klavye bölümü aşırı ısındığından şikayet ediyodu , ekstra klavye ile ve soğutucuyla oyun oynuyor.

Hem Monster'ın iyi modellerini gömüyorsunuz hem de buraya plastik yığını atıyorsunuz.

yurtta ki arkadaş kullanıyor , özellikle klavye bölümü aşırı ısındığından şikayet ediyodu , ekstra klavye ile ve soğutucuyla oyun oynuyor.
Klavye bölümü ısınması gayet normal bir durum, bütün bilgisayarlarda olan bir durum, ayrıca attığınız model Tongfang kasa Monster'dan daha düşük kaliteye sahip.

Hem Monster'ın iyi modellerini gömüyorsunuz hem de buraya plastik yığını atıyorsunuz.

Monster Abra serilerinde sorun yaşayanlar bu kadar çokken gelipte bu denli fanboyluk yapmak mantıksız. Tulpar serileri gayet iyi zaten buna bir şey diyen olmadı ama Abra'larda sorun yaşayanda fazla.

Klavye bölümü ısınması gayet normal bir durum, bütün bilgisayarlarda olan bir durum, ayrıca attığınız model tongfang kasa Monster'dan daha düşük kaliteye sahip.

Sizde ROG var sanırım sizde nasıl bilmiyorum ama TUF kullanıyorum klavye bölümünde bir ısınma hissetmiyorum(orta kısımları bir ılık oluyor sadece ısınma klavyenin üzerindeki fanların olduğu kısımda oluyor.

Son düzenleme:
Monster Abra serilerinde sorun yaşayanlar bu kadar çokken gelipte bu denli fanboyluk yapmak mantıksız. Tulpar serileri gayet iyi zaten buna bir şey diyen olmadı ama Abra'larda sorun yaşayanda fazla.

Sizde ROG var sanırım sizde nasıl bilmiyorum ama TUF kullanıyorum klavye bölümünde en ufak bir ısınma hissetmiyorum bütün ısınma klavyenin üzerindeki fanların olduğu kısımda oluyor mesela.

Abra'nın da iyi modelleri var çoğunluğu kötü olduğu için hep önerilmiyor mesela Abra'nın V18 serisi, v11.4 v11.5 tonfang.

Katana serisi kötü diye biliyorum, ayrıca Monster'ın her modeli sorunlu değil. Attığım model sorunsuz ve gayet kaliteli model.

Bazı modelleri sorunlu, bazıları değil. Yukarıda belirttiğim gibi "güzel marka yoktur, iyi model vardır."

Ben biraz yorumları vs araştırarak tavsiye etmiştim katanayı, son dediğinize kesinlikle katılıyorum zaten marka bilindik ya da en iyisi de olsa modeller de kronik sorunlar ya da düşük kalite çıkabiliyor.

Monster abra serilerinde sorun yaşayanlar bu kadar çokken gelipte bu denli fanboyluk yapmak mantıksız. tulpar serileri gayet iyi zaten buna bir şey diyen olmadı ama abralarda sorun yaşayanda fazla..

sizde rog var sanırım sizde nasıl bilmiyorum ama tuf kullanıyorum klavye bölümünde en ufak bir ısınma hissetmiyorum bütün ısınma klavyenin üzerindeki fanların olduğu kısımda oluyor mesela.

Ben mi Monster fanboyuyum? Gidin beni araştırın bakalım Monster kötülemekten kaç linç yemişim. Bilip bilmeden konuşuyorsunuz bir de ya.

Abra V18 ve V11 kasalar sorunsuz! Aklınıza sokun şunu.

Sizde ROG var sanırım sizde nasıl bilmiyorum ama TUF kullanıyorum klavye bölümünde bir ısınma hissetmiyorum(orta kısımları bir ılık oluyor sadece ısınma klavyenin üzerindeki fanların olduğu kısımda oluyor.
Her modelde klavye üzerinde ısınma olur, sizdeki ısınma da işlemci ve ekran kartının olduğu yerlerde oluyor, bu her bilgisayarda aynıdır ve hiçbir modelde önlenemez.

Her modelde klavye üzerinde ısınma olur, sizdeki ısınma da işlemci ve ekran kartının olduğu yerlerde oluyor, bu her bilgisayarda aynıdır ve hiçbir modelde önlenemez.

Tabii ki dediğiniz doğru fakat bazı laptoplar (mesela Ideapad Gaming ) termal kısmın yerleştirildiği yerden dolayı klavyeye aşırı ısı veriyor. Durum böyle olunca da komforsuz bir oyun zevki oluyor. Demek istediğim buydu. Yoksa illa bir ısınma olmak zorunda klavyenin hemen altında kasa var sonuçta.

Geri
Yukarı