15 bin TL hazır PC önerisi

Merhaba. Ben yakın zamanda bir PC alacağım. Hazır olarak bana önerebileceğiniz bir şey var mı?

SSD nasıl olsun işlemci ağırlıklı mı ekran kartı ağırlıklı mı bölgende elektrik kesintisi çok oluyor mu bu tip bilgiler vermen lazım ben sana direk öneri atayım bir tane BBL-DRAGON/Intel Core i5 11400F/MSI GeForce RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM bütçe 1200 artarsa al 15.800'dü artmış güzel bence.

SSD nasıl olsun işlemci ağırlıklı mı ekran kartı ağırlıklı mı bölgende elektrik kesintisi çok oluyor mu bu tip bilgiler vermen lazım ben sana direk öneri atayım bir tane BBL-DRAGON/Intel Core i5 11400F/MSI GeForce RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM bütçe 1200 artarsa al 15.800'dü artmış güzel bence.
Berbat. Onun yerine PHC-GG6 sistem alınır. Tabi stok varsa.

Son düzenleme:
Berbat. Onun yerine PHC-GG6 sistem alınır. Tabi stok varsa.

Buldum ama bütçenin çok altında kalıyor. Eğer o bütçe ile ekipman vs. de alacaksan bunu alabilirsin.

Anladığım kadarıyla hemen karar verebilen birisi değilsiniz. 1 ay önce 25.000 TL'ye sistem önerisi adlı konu açmışsınız, bir kaç gün önce yine sistem önerisi konuları açmışsınız. Çok düşünmenize gerek yok, bu bütçe bandında en iyi hazır sistemler bunlar.

Anladığım kadarıyla hemen karar verebilen birisi değilsiniz. 1 ay önce 25.000 TL'ye sistem önerisi adlı konu açmışsınız, bir kaç gün önce yine sistem önerisi konuları açmışsınız. Çok düşünmenize gerek yok, bu bütçe bandında en iyi hazır sistemler bunlar.
bencede ilk tarif ettiği bilgisayar bence gayet yeni nesil ve güzel artık devir RTX devri. eski ekran kartı almayın yani gtx yani size kalmış. Eskidi artık. Bende rtx 2060-70 arası almayı düşünüyorum ryzen mı alsam yoksa intelmi kafam karıştı ryzen çok yanma sorunu var diyolar.

Geri
Yukarı