15 bin TL laptop önerisi

Bütçe
15.000
Ve bence ASUS MUX olmamasından dolayı büyük bir eksisi var rakiplerinden uygun olmadıkça MUX olanayan cihazlara karşı soğuyum bir de sizin oyun tarzınızada balı CS oynayacaksanız MUX'lu cihaz alın RDR2 gibi zor grafik kartını yülse sokan oyunlar oynayacaksanız optumusta olabilir.

Sanane kardeşim. Adam marka tavsiye istemiş. Fanboyluk yapan da sensin. Her konuya Monster koyanların nesli tükense de kurtulsak. Belki tasarımı için istiyor bu seni ilgilendirir mi?

Evet, beni ilgilendirir. Ayrıca fanboyluk yaptığım yok. Ben burada konu sahibinin bütçesinde en iyi performansı almasını sağlayacak notebooklar öneriyorum. Ayrıca her konuya Monster koymuyorum, belirli Monster modelleri güzel ve ben onları savunuyorum.

Sanane kardeşim. Adam marka tavsiye istemiş. Fanboyluk yapan da sensin. Her konuya Monster koyanların nesli tükense de kurtulsak. Belki tasarımı için istiyor bu seni ilgilendirir mi?

Bu fiyata hocam 3060 var mı acaba ASUS veya MSI adam ASUS istemiş ama daha kötü cihaz alacak ASUS alırsa ama tabii ki de onun kararı.

Yeni konular

Geri
Yukarı