15 bin TL oyun için sistem toplama

Bütçe
15.000

SevimliHayalet

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, benim yeğenim para biriktirimiş ve 15.000 TL'lik PC istiyor.

Bana gönderdiği 2 link bunlar ve istediği şeyler GTA 5 - Assetto Corsa gibi oyunları iyi ayarlarda oynaması.

Şahsen kendim bir PC kullanıcısı olarak sistemlerin ne kadar iyi olup olmadığında karar verebilecek biri olduğumu düşünmüyorum, en azından az bir bilgiye sahibim.

Sizden ricam bu linklerdeki sistemler nasıl? Şu anda var olan daha iyi bir sistem önerisi var mı? Bu 2'sinden hangisi daha iyi olur?
Rica ediyorum 15.000 TL'yi geçmesin (farkındayım linklerden biri 16.000 TL ama yeğenim kendisi gönderdi o yüzden buna dikkat edelim.)

İkisi de kötü attığınızın, almayın.

AMD ekran kartı pişmanlıktır önermem.

Saçmalık bu düşünce, yine de seninle tartışmayacağım.

NVIDIA alternative;

Saçmalık bu düşünce, yine de seninle tartışmayacağım.

NVIDIA alternative;

Öncellikle önerdiğin 3 sistem içinde teşekkür ederim cidden diğerine nazaran daha kaliteli sistemler, yeğenimin diğer sistemi istemesindeki amaç monitör klavye vb ürünler içindi ama kendisine o ürünlerin zaten dandik olduğunu anlattım ve o yüzden direkt olarak sistem almasında yardımcı olmuş olduk.

Senden isteğim acaba önerdiğin 3 sistem arasından tercihin hangisi olurdu? Söylediğin sistemi almak isteriz

Ama şimdi monitör eksiğimiz var 😄

Acaba 3.000 TL'lik F/P ürünü bir monitör öneriniz var mıdır?

Öncellikle önerdiğin 3 sistem içinde teşekkür ederim cidden diğerine nazaran daha kaliteli sistemler, yeğenimin diğer sistemi istemesindeki amaç monitör klavye vb ürünler içindi ama kendisine o ürünlerin zaten dandik olduğunu anlattım ve o yüzden direkt olarak sistem almasında yardımcı olmuş olduk.

Senden isteğim acaba önerdiğin 3 sistem arasından tercihin hangisi olurdu? Söylediğin sistemi almak isteriz.

Ama şimdi monitör eksiğimiz var 😄

Acaba 3.000 TL'lik F/P ürünü bir monitör öneriniz var mıdır?

Sistemi değiştiriyorum, bunu alabilirsiniz.

3000 TL olarak;

@SevimliHayalet GIGABYTE AORUS M2 Çift Yönlü RGB Gaming Mouse| ITOPYA.COM

Son düzenleme:
Sistemi değiştiriyorum, bunu alabilirsiniz.

3000 TL olarak;

Vallah ne fark var diye hiç sorgulamayacağım ve direkt önerdiklerinizi alıyorum yardımlarınızı için çok teşekkür ederim😄👏

Düzenleme: Diğer önerileriniz içinde teşekkür ederim

Geri
Yukarı