15 bin TL telefon önerisi

Esunshine

Hectopat
Daha fazla  
Redmi Note 10S kullanıyordum; yağmurdan dolayı içine su girdi, dokunmatiği doğru düzgün çalışmıyor. 15 bin lira bütçem var, bütçeyi arttırabilirim ama kredi ile alacağım için ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur. NFC özelliği olan, ortalama kamera ve bataryaya sahip, uzun süre kullanılabilecek bir telefon önerir misiniz? Xiaomi önermeyin.

Redmi Note 10S kullanıyordum; yağmurdan dolayı içine su girdi, dokunmatiği doğru düzgün çalışmıyor. 15 bin lira bütçem var, bütçeyi arttırabilirim ama kredi ile alacağım için ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur. NFC özelliği olan, ortalama kamera ve bataryaya sahip, uzun süre kullanılabilecek bir telefon önerir misiniz? Xiaomi önermeyin.

Hocam merhaba incelemenizi tavsiye ederim.

Eğer oyun ile işin yoksa Nothing Phone 1 veya Honor 90 öneririm.
Bütçe aşma imkanın varsa Realme GT 2 öneririm.
Ben klasik markalardan şaşmam diyorsan S20 FE öneririm.
Samsung olsun ama S20 FE gibi güncelleme yoksunu olmasın diyorsan A54 öneririm.

Bütçe artar mı?

Biraz bütçeyi artırıp iPhone SE almanı öneririm.
Biraz dediğin miktar, adamın bütçesinin yarısı. Ayrıca SE 2020, fiyatına göre berbat bir cihaz. SE 2022'yi kastediyorsan o da berbat bir cihaz.

1701899522360.png

1701899536386.png

Biraz bütçeyi arttırıp OnePlus 9.
Yazılımı nasıldır?
Eğer oyun ile işin yoksa Nothing Phone 1 veya Honor 90 öneririm.
Bütçe aşma imkanın varsa Realme GT 2 öneririm.
Ben klasik markalardan şaşmam diyorsan S20 FE öneririm.
Samsung olsun ama S20 FE gibi güncelleme yoksunu olmasın diyorsan A54 öneririm.
Yazılım benim için önemli. Xiaomi'nin bazı yazılımsal problemlerinden sıkıldım. Samsung dışında bu attığınız markaların yazılımı nasıldır? Huawei kullanmıştım ondan memnundum Honor'un yazılımıda ona yakın mıdır?
Bütçe artar mı?
Artar. Önerilere bakıyorum da S20 FE gibi cihazlar artık güncelliğini yitirdi. Uzun süre kullanmak istiyorum.

Yazılımı nasıldır?

Yazılım benim için önemli. Xiaomi'nin bazı yazılımsal problemlerinden sıkıldım. Samsung dışında bu attığınız markaların yazılımı nasıldır? Huawei kullanmıştım ondan memnundum Honor'un yazılımıda ona yakın mıdır?

Artar. Önerilere bakıyorum da S20 FE gibi cihazlar artık güncelliğini yitirdi. Uzun süre kullanmak istiyorum.
Bütçe çıkarsa;
•Samsung S21 FE
•realme GT2
•OnePlus 9
•Honor 90
•Nothing Phone 1

Yazılımı nasıldır?
Yazılım tarafında hiçbir problem yaşamazsın Türkiye'ye resmii olarak da geldiler. Sadece menü tasarımını beğenmeyenler var fakat telefon fiyat performans kralı. Kamera tarafında da çok başarılı. Bu rakamlara malum markaların sulu boya, çamur gibi fotoğraf çektiği yerde apple'a kafa tutacak şekilde iş çıkartıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı