15 bin TL telefon önerisi

Yazılımı nasıldır?

Yazılım benim için önemli. Xiaomi'nin bazı yazılımsal problemlerinden sıkıldım. Samsung dışında bu attığınız markaların yazılımı nasıldır? Huawei kullanmıştım ondan memnundum Honor'un yazılımıda ona yakın mı?

Artar. Önerilere bakıyorum da S20 FE gibi cihazlar artık güncelliğini yitirdi. Uzun sğre kullanmak istiyorum.
Hocam Android'de uygulama destekleri oldukça uzun sürüyor, örneğin iOS 12 alt limiti olan bir uygulamanın Android sürümü hala Android 5.0 falan oluyor. Tabii sürekli güncelleme alan bir cihaz almak istersen ona bir şey diyemem.

Honor 90'ın Samsung gibi ilave bir sözü yok diye hatırlıyorum, yani kendisi ekstra bir şey belirtmediyse Android 13 olarak piyasaya çıktı, 14 alır 15 alır 15'te son bulur. UI hakkında çok derinlemesine bir incelemeye denk gelmedim. Bu arada Honor ile Huawei ayrıldı, artık birlikte değiller. Honor 90'da Google servisleri doğal biçimde mevcut.

Nothing Phone 1'in arayüzü ise saf Android'e oldukça yakın. Kaliteli bir arayüze sahip.

Realme GT 2, arayüz olarak öne çıkmasa da Snapdragon 888 gibi bir zamanının amiral gemisi donanımını bünyesinde barındırıyor. Attığım telefonlar içerisinde en güçlüsü Realme GT 2.

Hocam onu bırakıp 11 alsa daha iyi SE bence de şu an alınmaz.
11 de alınmaz, SE de alınmaz. İkisi de Android muadillerine göre ağır hezimete uğrayan günümüze göre çağ dışı kalmış modeller.

@Esunshine bu arada söylemeyi unuttum, Realme GT 2, 3 yıl Android güncellemesi alacak. Yani Android 15 alacak, 15'te son bulacak.

Samsung A54 mademki yazılım önemli hiç başka markalara bulaşma uzun süre Xiaomi kullandım neden yazılım önemli dediğini anlayabiliyorum şu an iOSa geçtim Allah MIUI kullananlara sabır versin. Android'de Samsung'un yazılımı en azından diğerlerinden daha iyi bu cihaz bu paraya alınır.

Samsung A54 mademki yazılım önemli hiç başka markalara bulaşma uzun süre Xiaomi kullandım neden yazılım önemli dediğini anlayabiliyorum şu an iOSa geçtim Allah MIUI kullananlara sabır versin. Android'de Samsung'un yazılımı en azından diğerlerinden daha iyi bu cihaz bu paraya alınır.
S20 FE, A54'ü tokatlayarak öldürür.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı