15 bin TL Xiaomi telefon önerisi

Yossiverdes

Centipat
15000 TL civarı Xiaomi telefon önerisi yapabilecek var mı? Kullandıysanız eksilerini ve artılarını son olarak alınır mı? Alınmaz mı benimle paylaşırsanız sevinirim.

MIUI arada ufak tefek buglar oluşturabiliyor doğrusu. Ama 1 seneyi devirdim. Apple ve Samsung cihazlarda aldığım deneyimden çok da farklı değil. Memnunum gayet.

Bir kaç ay önce mi 11T Pro'nun 16 bin TL olduğu için önermeye gelecektim ki 22 bin TL olmuş. Buradan birkaç yere selam yolllamak isterdim ama hala soğuk diyorlar. Hocam seninde konuna salça oldum.

Çok özellik aramıyorsan sosyal medya takılmaca diyorsan Redmi Note 12 Pro bakabilirsin. 12 bin TL civarı fiyatı var. Geriye kalan 3 bin TL ile dolar al mis 🤣

MIUI arada ufak tefek buglar oluşturabiliyor doğrusu. Ama 1 seneyi devirdim. Apple ve Samsung cihazlarda aldığım deneyimden çok da farklı değil. Memnunu.

Hocam kamerası ortalama gibi olsa yeterli oyunda Full yüklenmem zaten daha uzun yıllar götürebilecek telefon arıyorum.

Birkaç ay önce mi 11t Pro'nun 16 bin TL olduğu için önermeye gelecektim ki 22 bin TL olmuş. Buradan birkaç yere selam yolllamak isterdim ama hala soğuk diyorlar. Hocam seninde konuna salça oldum.

Çok özellik aramıyorsan sosyal medya takılmaca diyorsan Redmi Note 12 Pro bakabilirsin. 12 bin TL civarı fiyatı var. Geriye kalan 3 bin TL ile dolar al mis 🤣

Hocam ne siyaset yaptınız be moralim bozuldu oyunda oynamak istiyorum bir de Xiaomi'lerin ömrü az diye duydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı