15 bin TL Xiaomi telefon önerisi

Bu bütçede 2 seçeneğin var zaten. Biraz çıkıp Poco F5 almak. Performans canavarı bir şey istiyorsan iyi olur.
2. seçenek S21 FE almak kameraya çok önem veriyorsan. Gerisine bakma bile düzgün bir şeyler yok başka bu bütçelerde.

Hocam kamerası ortalama gibi olsa yeterli oyunda Full yüklenmem zaten daha uzun yıllar götürebilecek telefon arıyorum.

Kamerası "kötü değil". Daha fazla değil. En azından benim telefonum için bu böyle. Belki daha güncel modellerde daha gelişmiştir.
Note 11 Pro+ 5G

Hocam kamerası ortalama gibi olsa yeterli oyunda Full yüklenmem zaten daha uzun yıllar götürebilecek telefon arıyorum.

Hocam ne siyaset yaptınız be moralim bozuldu oyunda oynamak istiyorum bir de Xiaomi'lerin ömrü az diye duydum.

Valla bende şanslı sayayım kendimi 11T Pro aldık 16 bin TL çünkü çok değil 4-5 ay önce 22 bin görünce şaştım kaldım. Xiaomi aksine yazılım tarafında en uzun ömürlü telefon yavaşlatma gibi bir olayları yok. Note 12 Pro babam kullanıyor ama şarj süresi vs çok iyi ama oyun konusunda tecrübemiz yok şimdi yanlış bilgi de vermek istemem. (onu da ilk çıktığında 9 bin'e aldık 12 olmuş evet)

Yeni konular

Geri
Yukarı