15 bin TL'ye dijital PS5 alınır mı?

KEREMHÜSEYİN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram:16 GB , Ekran Kartı:RTX3050Tİ , İşlemci:İ7-11800
İyi akşamlar herkese, bugün PS5 almaya karar verdim normalde standart yani CD'li versiyon alacaktım fakat 15000 TL'ye 1 ay bile olmamış TR garantili bir ürün gözüme çarptı.
TR garantililerin 25, 26klardan başladığı bu zamanda nasıl olurda 15kdan çıkar diye de bir sordum kendime.
Sizce güvenilir mi?

Hocam bu tarz anormal fiyatlarda dolandırıcılık olayları çok fazla oluyor içinizde kuşku varsa uzak durmanızı tavsiye ederim.

Hocam bu tarz anormal fiyatlarda dolandırıcılık olayları çok fazla oluyor içinizde kuşku varsa uzak durmanızı tavsiye ederim.

Icimde zaten bir kusku dustu normalde 17k ya Avusturya'dan getirtilmiş 0 CD'li alacaktım fakat ucuz olduğunu görünce hem merak ettim hem de içime bir kurt düştü açıkçası.

Hocam satıcıya detaylarını sorun isterseniz, belki pişman olup satıyor diyeceğim fakat 15.000TL daha yeni bir ürün için biraz ucuz gibi.

Neredeyse yarı fiyatına TR garantili ürün satıyor bayağı anormal geldi bana da.

Icimde zaten bir kusku dustu normalde 17k ya Avusturya'dan getirtilmiş 0 CD'li alacaktım fakat ucuz olduğunu görünce hem merak ettim hem de içime bir kurt düştü açıkçası.

Hocam 2 bin TL için 15 bin TL'den olmaya değmez bütçeniz varsa kesinlikle yurt dışı olanı alın kafanız rahat olsun.

Hocam 2 bin TL için 15 bin TL'den olmaya değmez bütçeniz varsa kesinlikle yurt dışı olanı alın kafanız rahat olsun.

Satıcı güvenilirse tabii.

Büyük ihtimal turt dışı olanı alacağım kapalı kutu ve 18'den 17'ye düşürdü olursa bu hafta içinde almaya çalışacağım.

Satıcı güvenilirse tabii.

Kapalı kutu dedi görme şansım var elen alacağım, bir de hocam bir ilan daha var fakat onu şu an bulamadım 20k ya 8 aylık 1TB SSD'li ve 2 kollu vardı sizce 8 ay kullanılmış, dijital, TR garantili ve her şeyi tam konsolmu almak, yoksa 17k ya sıfır fakat yurt dışı cihazmı almak mantıklı.

Şimdiden hayırlı olsun hocam güle güle kullanın inşallah.

Sağ olun hocam.

Kapalı kutu dedi görme şansım var elen alacağım, bir de hocam bir ilan daha var fakat onu şu an bulamadım 20k ya 8 aylık 1TB SSD'li ve 2 kollu vardı sizce 8 ay kullanılmış, dijital, TR garantili ve her şeyi tam konsolmu almak, yoksa 17k ya sıfır fakat yurt dışı cihazmı almak mantıklı.

Hocam ben garanti konusunda çok bir şey fark edeceğini sanmıyorum benim tercihim gerek fiyatı olsun gerek sıfır olması olsun yurt dışı üründen yana olurdu.

Geri
Yukarı