15 bin TL'ye dijital PS5 alınır mı?

Hocam ben garanti konusunda çok bir şey fark edeceğini sanmıyorum benim tercihim gerek fiyatı olsun gerek sıfır olması olsun yurt dışı üründen yana olurdu.

Anladım hocam tekrardan teşekkür ederim iyi sosyaller.

Hocam bu tarz anormal fiyatlarda dolandırıcılık olayları çok fazla oluyor içinizde kuşku varsa uzak durmanızı tavsiye edeederim.

İyi akşanlar hocam bugün normalde PS5 alacaktım fakat nasip değilmiş yarina kaldi simdi 17'ye PS5 ilk cikan versiyonumh almak mantikli yoksa 18e falan Slim almakmi mantikli Slim cin veya Japon urunu olmasi lazim.
PS5 SLI'mde bir kisi hava izragalari kucuk bu yuzden ileriki zamanlarda ses sorunu yapabilir diyor sizde bir tavsiye verirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
Hocam eğer PlayStation özel oyunları sizin için önemli değilse Xbox Series X almanızı tavsiye ederim şüphesiz olarak bu fiyata PS 5'ten daha güçlü bir cihazdır kendisi ama eğer PlayStation alacağım diyorsanız o zaman da gerek güncel olmasından ötürü gerek normal kasa PS 5'lerde oluşan konsolu dik konumda kullandığınızda konsolu soğutmak için kullanılan sıvı metalin sızması sorunu yüzünden PS5 Slim'i öneririm.

Hocam 2 bin TL için 15 bin TL'den olmaya değmez bütçeniz varsa kesinlikle yurt dışı olanı alın kafanız rahat olsun.

Satıcı güvenilirse tabii.
Yüz yüze alınacaksa riskli olan şey nedir?

Hocam eğer PlayStation özel oyunları sizin için önemli değilse Xbox Series X almanızı tavsiye ederim şüphesiz olarak bu fiyata PS 5'ten daha güçlü bir cihazdır kendisi ama eğer PlayStation alacağım diyorsanız o zaman da gerek güncel olmasından ötürü gerek normal kasa PS 5'lerde oluşan konsolu dik konumda kullandığınızda konsolu soğutmak için kullanılan sıvı metalin sızması sorunu yüzünden PS5 Slim'i öneririm.

Uocam sivi metalinin akmasi cozulmedi mi?

Hocam ilk çıkan PS5 versiyonunu m alayım dediniz diye dedim ilk çıkan versiyonlarda bu sorun hala olası diye biliyorum.

İnternette yanlış kapak takımı, tamirin yanlış yapılmasından sonra oluyor diyenler vardı o yüzden aklıma takılmıştı CF1205 olması lazım cihaz, dikey durunca da çok heybetli duruyor fakat risk almaha değer mi bilmiyorum.

Hocam kalın kasa dijital dist garantili esnaflarda 16-17 arasına zaten bulabilirsiniz. 15bin resmi garantili ise evet çok ucuza koymuş. Dist garantili ise zaten ikinci el eder değeri 15-16 olacaktır maksimum.

Geri
Yukarı