15 bin TL'ye ekipman ve monitör önerisi

Bütçe
15.000
Kas gücü yeter ise 2K kullanabilirsiniz ama yetmez gibime geliyor.
Bunun renk kalitesi düşük ama olmaz derseniz yukarıda atılan ASUS TUF'u alabilirsiniz.
bir de yanında 144hz monitör olacak sanırım o zaman sıkıntı olur.
Aslında benim aklımda daha büyük ekran vardı 27 inç vs. o boyutlarda önerme şansınız var mı?

Bir de yanında 144Hz monitör olacak sanırım o zaman sıkıntı olur.
Aslında benim aklımda daha büyük ekran vardı 27 inç vs. o boyutlarda önerme şansınız var mı?

Yan monitör problem yaratmaz.
Aynı monitörün 27 inç hali.

Yan monitör problem yaratmaz.
Aynı monitörün 27 inç hali.
Teşekkürler hocam, bir sorum daha olacak 😕 . Bu monitörde ghosting gibi bir sorun yaşamam değil mi? Çünkü bazen FPS oyunları da oynuyorum

Yarın detaylıca bakacağım @Prokas. Şu anlık sadece fare için el ölçüsü ve tutuşu istiyorum konu sahibinden. Siz monitörü önerin ben ona göre ayarlarım.
Hocam tahmini ne zaman geri dönersiniz?

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam, bir sorum daha olacak 😕 . Bu monitörde ghosting gibi bir sorun yaşamam değil mi? Çünkü bazen FPS oyunları da oynuyorum

Hocam tahmini ne zaman geri dönersiniz?
Merhaba, şimdi yazacaktım tam.

Klavye olarak kesinlikle bunu tercih edin.

Fare olarak:

Kulaklık olarak ise:

Teşekkürler hocam, bir sorum daha olacak 😕 . Bu monitörde ghosting gibi bir sorun yaşamam değil mi? Çünkü bazen FPS oyunları da oynuyorum.
Yaşamazsın, renkleri zayıf ama.

Merhaba, şimdi yazacaktım tam.

Klavye olarak kesinlikle bunu tercih edin.

Fare olarak:

Kulaklık olarak ise:

Yaşamazsın, renkleri zayıf ama.
Öncelikle çok teşekkür ederim ama klavyenin tuşlarını pek beğenemedim onu değiştirebiliyor muyuz? ve bir de sadelikten çok biraz daha rgb seviyorum. Başka önerebileceğiniz modeller var mı?

Öncelikle çok teşekkür ederim ama klavyenin tuşlarını pek beğenemedim onu değiştirebiliyor muyuz? ve bir de sadelikten çok biraz daha rgb seviyorum. Başka önerebileceğiniz modeller var mı?
Değiştirebilirsin tabii ki.

Alırken bir seçenekten mi değiştiriyoruz ve bir de gelmesi ne kadar sürer? Olurda bir gün garantiye gitmesi gerekirse ne gibi bir yol izleyebilirim?
Kendiniz sonradan satın alabilirsiniz, 13 gün sürer en fazla.

Renk seçenekleri de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı