15 bin TL'ye her şey dahil sistem önerisi

En F/P aradım dostum ve çöp dediğin IPS panel 165Hz 27 inc bir monitör.

Bunu alırsın 27 inç çok da önemli değil ghosting var.

Kalitesiz dostum.
Önerin nedir?

Bunu alırsın 27 inç çok da önemli değil ghosting var.
Dostum ben 24 inc den 27 geçtim çağ atladım 27 öneriyorum şiddetle.

Sanmıyorum IPS olduğu için çok kareleşmiyor yada ben dikkat etmedim :) tavsiyem hâla şiddet ile 27 inc çok konforlu olacaktır 165hz 27 inc kullanması eğer ekipmana ayırmayacağım diyorsa arkadaş ;
Kendisini kullanırım çok güzel bir ekrandır bu ekran ile Nihilstein V2 | AMD Ryzen 5 4500 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6500 XT 4 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Bu sistem tam 15K civarı.

Dediğin VA panel için IPS de pikselleşme göremiyorum.

(RTX ve DLSS 2.0 mevcut RTX3050 alternatifi)
Şimdiden hayırlı olsun!
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...d-led-monitor-p-HBV00001BV8CH?magaza=Sepetist Bunu alması daha mantıklı.

Arkadaşlar ekrana çöp dedi bende Ekipmana para ayırmadan direkt içerisinden voltaj koruyucu, dp kablo ve amd freesync mevcut olan kendimde kullandığım monitörü koydum.
Sanmıyorum IPS olduğu için çok kareleşmiyor yada ben dikkat etmedim :) tavsiyem hâla şiddet ile 27 inc çok konforlu olacaktır 165hz 27 inc kullanması eğer ekipmana ayırmayacağım diyorsa arkadaş ;
Kendisini kullanırım çok güzel bir ekrandır bu ekran ile Nihilstein V2 | AMD Ryzen 5 4500 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6500 XT 4 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Bu sistem tam 15K civarı.

Dediğin VA panel için IPS de pikselleşme göremiyorum.

(RTX ve DLSS 2.0 mevcut RTX3050 alternatifi)
Şimdiden hayırlı olsun!
Dostlarım neden gülücük emojisi koyuyorsunuz :D yanlışlıkla kafam dalgın olmasından DLSS 2.0 yazmışım FSR 2.0 mevcut düzelttim görmeniz adına tekrar düzeltiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı