15 bin TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
15000
Ne kadar süre 4070 Ti kullanacağına bağlı. Ölene kadar kullanacaksan en nihayetinde bu kart her dönem 2K açamayacak, 1080P'ye kısma ihtiyacı duyacağın dönemde bu bir hata olmuş olmayacak.

Minimum 4 sene diyeyim ben. İleride geçersem de ekran kartını güncelleyip geçerim muhtemelen.

Bence de hata. Ben de 4070 ile 2K ya geçmeyi planlıyorum. Elimde 1080p monitör olmasa direkt 2K almıştım.

Hocam siz 2K ya 27" monitör mü almayı düşünüyorsunuz? Ayrıca oynadığınız oyunlar nedir? Benim oynadığım 5 oyun; Apex, Valorant, LoL, CS:GO, PUBG.

Minimum 4 sene diyeyim ben. İleride geçersem de ekran kartını güncelleyip geçerim muhtemelen.
4 sene kullanacaksan 2K al bence. Çünkü o kart 4 sene 2K kullanılabilir.
Hocam siz 2K ya 27" monitör mü almayı düşünüyorsunuz? Ayrıca oynadığınız oyunlar nedir? Benim oynadığım 5 oyun; Apex, Valorant, LoL, CS:GO, PUBG.
Ama sadece bu oyunları oynuyorsan da 170 Hz monitörü 280 Hz monitöre tercih et diyemem. 280 Hz aman aman önemli değil dersen 170 Hz gayet tatmin eder.

4 sene kullanacaksan 2K al bence. Çünkü o kart 4 sene 2K kullanılabilir.

Ama sadece bu oyunları oynuyorsan da 170 Hz monitörü 280 Hz monitöre tercih et diyemem. 280 Hz aman aman önemli değil dersen 170 Hz gayet tatmin eder.

Hocam 280-240Hz evet aman aman önemli değil, fakat sıkıntı yine dediğim gibi 2K monitörlerin büyüklüğü. Alışsam bile oynadığım oyunlarda dezavantaj.

Hocam 280-240Hz evet aman aman önemli değil, fakat sıkıntı yine dediğim gibi 2K monitörlerin büyüklüğü. Alışsam bile oynadığım oyunlarda dezavantaj.
O zaman sizin için uygun model VG259QM hocam. Çünkü G2723H modeli de 27".

Yeni konular

Geri
Yukarı