15 Mbps internet Steam'de 50Mbps ile oyun indiriyor

lamomimo

Picopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, konu saçma gelmiş olabilir. Aslında durum kötü değil gayet memnunum ancak sebebini anlamıyorum, 15Mbps internet Steam'de oyun indirirken 50Mbps indirmenin altına inmiyor. İnternetim Türk Telekom bir de yani :D

Ekran görüntüsü alabilir miyiz?

Buyurun hocam.
Ekran Alıntısı.PNG

İyi günler arkadaşlar, konu saçma gelmiş olabilir. Aslında durum kötü değil gayet memnunum ancak sebebini anlamıyorum, 15Mbps internet Steam'de oyun indirirken 50Mbps indirmenin altına inmiyor. İnternetim Türk Telekom bir de yani :D

Speedtest.net'ten hız testi yaparak paylaşabilir misiniz?

@Floppy neye gülüyorsun hayırdır? Adamın hız profili bir şekilde 50 Mbps'e çekilmiş belki de bunu anlamak için hız testi yapmasını istedim çok mu komik?

Speedtest.net'ten hız testi yaparak paylaşabilir misiniz?

@Floppy neye gülüyorsun hayırdır? Adamın hız profili bir şekilde 50 Mbps'e çekilmiş belki de bunu anlamak için hız testi yapmasını istedim çok mu komik?

Dostum 70 Mbps internetim var Epic'de ya da Chrome üzerinden oyun dosya indirirken 10Mbps ile indiriyor Steam üzerinden 70Mbps adam zaten Speedtest sonucunu söylüyor Steam ile alakalı bir şey cahil cahil konuşuyorsunuz zaten bu olay herkeste var bunun bilmemek için mağarada yaşaman lazım.

Demek ki internetiniz artık 15mbps değil hocam başka çok bir açıklaması yok. Yakınlarınızda yeni altyapı vs. yapılmış olabilir.

Geri
Yukarı