15 Mbps'lik altyapım yetmiyor

hidayet eker

Hectopat
Daha fazla  
15 Mbps internet alabiliyorum maksimum ama bu bana yetmiyor, özellikle oyunlarda ping sorunu çıkıyor ve bu beni artık deli ediyor. Ne yapmalıyım bir çözüm öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an hangi sağlayıcıyı kullanıyorsun ?

15 Mbps internet alabiliyorum maksimum ama bu bana yetmiyor, özellikle oyunlarda ping sorunu çıkıyor ve bu beni artık deli ediyor. Ne yapmalıyım bir çözüm öneriniz var mı?
Altyapı iyileştirme talebinde veya bölgenizde fiber varsa doğrudan fiber altyapı talebinde bulunabilirsiniz.

Kablonet ile konuş alt yapın var mı öğren. Taahhüt süren ne kadar kaldı?

Altyapı iyileştirme talebinde veya bölgenizde fiber varsa doğrudan fiber altyapı talebinde bulunabilirsiniz.

Tamamen boş iş. 2 yıl yalvardım Türk Telekom'a rezil ettiler beni anlaşmam bitsin imza toplayıp Kablonet altyapısı alacağım.

Bölgemde fiber yok altyapı iyleştirme talebinde nasıl bulunabilirim?

Kablonet ile konuş alt yapın var mı öğren. Taahhüt süren ne kadar kaldı?

Tamamen boş iş. 2 yıl yalvardım Türk Telekom'a rezil ettiler beni anlaşmam bitsin imza toplayıp Kablonet altyapısı alacağım.

Konuştum neredeyse bütün operatörlerle maksimum 15Mbps alabiliyorum.

Türk Telekom Müdürlüğüne gidip altyapı talebinde bulunun. Altyapı talebiniz reddedilirse tek çareniz Süperbox olacaktır.

Bölgemde fiber yok altyapı iyleştirme talebinde nasıl bulunabilirim?

Konuştum neredeyse bütün operatörlerle maksimum 15Mbps alabiliyorum.

O zaman apartman da oturuyorsan imza topla altyapı getirt. Bildiğim kadarıyla imza toplayıp altyapı yaptırırsan tek sen kullansan da oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı