NetSpeed 75 Mbps'lik paket nasıl?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Sorum ise şu ben NetSpeed'e geçiş yapacağım ve 75 Mbps'lik paketini almak istiyorum fakat NetSpeed'in internet sitesinde altyapım 71 Mbps olarak gözüküyor müşteri hizmetlerini aradığımda da alt yapımın 75 Mbps desteklediğini söylediler. Acaba ben 75 Mbps'lik paketi alsam sorun yaşar mıyım?
Konuyu açma sebebim NetSpeed'in internet sitesinde yazan yazı sebebiyle açtım. Yazıda: Eğer altyapınız 50 Mbps destekliyorsa 75 Mbps'lik paketi bağlatamazsınız bağlattığınız durumda bağlantı kopmaları gibi sorun yaşarsınız yazıyor.

Neden o yazıya takıldınız ki? Sizin 71 Mbps imiş. Hem sorun olmaz. Müşteri hizmetleri 75 diyorsa muhtemelen 75'dir.

Zaten 75 alamazsınız. Kopma yaşarsanız firmayı arayıp bağlantınıza gelen datadan 1-3 Mbps aldırıp stabil kullanırsınız.

Neden o yazıya takıldınız ki? Sizin 71 Mbps imiş. Hem sorun olmaz. Müşteri hizmetleri 75 diyorsa muhtemelen 75'dir.

Hocam ilk defa bir internet bağlatmada bu kadar ilgileniyorum ve sorun yaşamak istemiyorum açıkcası o yüzden kafama takıldı. Mesajlara göre de sıkıntı yaşamayacağım sanırım.

1 Aydır kullanıyorum kendilerini. VDSL Speed Pro 75 paketini kullanıyorum. Gayet memnunum değerler şöyledir. Tavsiye ederim. Saha dolabına 17metre uzaklığım var.

resim_2021-01-04_131303.png

Yeni konular

Geri
Yukarı