15 metre Ethernet kablosu tavsiyesi

raknhocam

Megapat
Makaleler
7
Yer
İzmir, Şirinyer
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD XFX SWFT 309 RX 6700XT
AMD Ryzen 5 5600
ASUS ROG STRIX B550-F
ASUS ROG STRIX 650G
Phanteks Eclipse G360A
Patriot Viper Steel 2x8GB 4000MHz CL19
Kingston NV2 500GB
ID-Cooling SE 214XT ARGB
GIGABYTE G24F-2 + Acer SA230ABI
Dierya DK61E
ASUS ROG Keris
HyperX Cloud Core
Artık mental stabilitemi korumak için Ethernet kullanmaya ihtiyacım var. 15 metrelik, 60 lira civarında kablo önerisi var mı? Öyle üstünkörü önüme gelen ilk kabloyu almak istemiyorum, malumunuz kalite fark ediyor.

Bu zamana kadar neden kullanmadınız? Sanırım Online oyun oynuyorsunuz. Wi-Fi ile Online oyun oynamak işkence olsa gerek.
Neden kullanmadığımı sorgulamak yerine öneri yapmaya ne dersiniz? Birçok nedeni olabilir, burada saymayayım şimdi.

60 lira civarında

60 tl ye bu iki ürün var ve yorumları bazıları beğenmiş bazıları beğenmemiş.
Biraz daha bütçeniz varsa bu ürünü alabilirsiniz.

Süper, en iyi kalite ürün alacağım dediğimi sanmıyorum. Altyapım da 75Mbps civarını verebiliyor maksimum. 60 lira verip, 30 lira edecek bir ürün alma ihtimaline karşı bu konuyu açtım.
Cat6 kablonun 4TL olanı en dandik olanı. Kalite istersen metresi 12-13TL. İç mekan için böyle. Piyasa ve kablo bilmeyip "üstünkörü almak istemiyorum kalite fark ediyor" diyip, önerileni beğenmemen gülünç.

Buyur tam istediğin ayarda, 15Metre 61,05TL. Üstünkörü mü alınmış oluyor, olmuyor mu paşa gönlün karar versin.

Beğenmezsen, sınırı aşmadan:

Son düzenleme:
Cat6 kablonun 4TL olanı en dandik olanı. Kalite istersen metresi 12-13TL. İç mekan için böyle. Piyasa ve kablo bilmeyip "üstünkörü almak istemiyorum kalite fark ediyor" diyip, önerileni beğenmemen gülünç.

Buyur tam istediğin ayarda, 15Metre 61,05TL. Üstünkörü mü alınmış oluyor, olmuyor mu paşa gönlün karar versin.
Sadece 60 lira ile alınabilecek en iyi kabloyu önerebilir misiniz? Ben de biliyorum çok iyi bir şey alamayacağımı, dediklerimin hepsi 60 lira bütçenin içinde sınırlı. 60 liraya satılan kablo var, 60 liraya satılan kablo var...
Veya boş verin, paşa paşa 150 liraya alacağım. Öneri için sağ olun.

Sadece 60 lira ile alınabilecek en iyi kabloyu önerebilir misiniz? Ben de biliyorum çok iyi bir şey alamayacağımı, dediklerimin hepsi 60 lira bütçenin içinde sınırlı. 60 liraya satılan kablo var, 60 liraya satılan kablo var...
Veya boş verin, paşa paşa 150 liraya alacağım. Öneri için sağ olun.
60TL'ye maks alabileceğin fiyat performans ürünü, düşük seviye:

Üstünkörü alınmamış olacak, orta kalite 100TL:

Kalite:

Yeni konular

Geri
Yukarı