15 Pro Max'ı kredi kartına taksitle satan yer var mıdır?

Yapmıyorlar diye biliyorum, en son gittiğimde öyleydi.
Zaten yapılmıyor, kanun gereği olan bir durum. Yani taksitle veren yer zaten kanuna aykırı iş yapmış olur bu da cezaya tabidir ama arkadaş forumdaki 80% üye gibi her şeyi kesin olarak bilmiş gibi konuşup insanları yanlış yönlendirmeye bayılıyorlar maalesef.

Baktım ama öyle bir ibare göremedim. Bence hala yanlış biliyorsunuz. Telefonlarda taksit geçerli değil, diğer elektronik aletlerde geçerli.
Ekran görüntüsü 2024-03-19 151806.png

Zaten yapılmıyor, kanun gereği olan bir durum. Yani taksitle veren yer zaten kanuna aykırı iş yapmış olur bu da cezaya tabidir ama arkadaş forumdaki 80% üye gibi her şeyi kesin olarak bilmiş gibi konuşup insanları yanlış yönlendirmeye bayılıyorlar maalesef.

Geçen hafta için Vatan Bilgisayar'dan 2 adet telefon aldım şirket kartına 5 taksit yaptırdım.

Hocam krediyi kesin veriyorlar mı? Annemden alacağız zaten ama o kadar kredi verirler mi acaba bankalar?

Kesin bir şey diyemem tabii. Denemek lazım ama ev hanımı ise çıkması zor gibi.

Geçen hafta için Vatan Bilgisayar'dan 2 adet telefon aldım şirket kartına 5 taksit yaptırdım.

Kesin bir şey diyemem tabii. Denemek lazım ama ev hanımı ise çıkması zor gibi.
Çok ilginç. Bende ocak ortasında telefonumu alırken, şirket kartına yapılabilir mi diye sorduğumda mediamarktından vatanına hepsi artık öyle bir imkanımız yok deniyordu.

Çok ilginç. Bende ocak ortasında telefonumu alırken, şirket kartına yapılabilir mi diye sorduğumda mediamarktından vatanına hepsi artık öyle bir imkanımız yok deniyordu.

Yıllardır düzenli olarak telefon, laptop alırım firmaya şimdiye kadar taksit yapamıyoruz diyen firma çıkmadı bana (Teknosa, MediaMarkt, Vatan)

Geri
Yukarı