12 taksitle telefon alınabilecek bir yer var mıdır?

kade

Hectopat
Makaleler
2
Türk Telekom kullanıcısıyım. Dolayısıyla Türk Telekom mağazalarından telefon alabiliyorum. Tarifeye ek 12 taksit de yapılıyor fakat istediğim telefon modelleri bulunmuyor.
Bu durumda iki sorum var:
Türk Telekom'un satmadığı bir telefon modeli istesem, Türk Telekom'a sırf benim için getirmezler, değil mi?
Eğer getirmezlerse, 12 taksitle telefon alabileceğim başka hiç yer yok mu?

Kredi kartınızla satın alım işlemi yapıp sonradan taksitlendirme kullanabilirsiniz. Ben İnceHesap’tan öyle yaptım ama satın aldığınız yere göre farklılık gösterebilir.

Bankadan kredi çekip 12 ay vade isteyebilirsiniz.
Daha yeni kredi çektim borçlar için, büyük ihtimal uzun bir süre daha çekmem. Faiz bitiriyordu beni az kalsın.
Vodafone'de bir sürü telefon çeşidi var. Yakınınızda Vodafone ile ilgili bir yer varsa sorun.
Vodofone uygulaması veya kredi kartı.
Vodafone'dan alamam çünkü birkaç yıl Vodafone kullanmam gerektiğini, daha sonra alabileceğimi söylediler bana.

Kredi kartınızla satın alım işlemi yapıp sonradan taksitlendirme kullanabilirsiniz. Ben İnceHesap’tan öyle yaptım ama satın aldığınız yere göre farklılık gösterebilir.
Sonradan taksitlendirme telefonlarda olmuyor diye biliyordum. Sizinki hangi banka? Bireysel kredi kartı mı, ticari kredi kartı mı?

Vodafone hattını birkaç ay kullanmanız yeterli oluyor. 3500 TL üzerindeki telefonlar yine de sadece 3 ay taksit oluyor. Böyle de faiz alınıyor.

Kredi kartıyla sonradan taksitlendirme siteye göre kullanılabilir ama 12 ay yapacağı garanti değil.
Sonradan taksitlendirme telefonlarda olmuyor diye biliyordum.
POS cihazının sektörüne bağlı. Farklı bir şey girilmişse yapılabiliyor.

Vodafone hattını birkaç ay kullanmanız yeterli oluyor. 3500 TL üzerindeki telefonlar yine de sadece 3 ay taksit oluyor. Böyle de faiz alınıyor.

Kredi kartıyla sonradan taksitlendirme siteye göre kullanılabilir ama 12 ay yapacağı garanti değil.
Maalesef birkaç ay değil, 2 haftam var telefon almak için. Acil bir durum yani.

@kade Kredi kartı olan birinden rica edin sizin yoksa. Mesala alacağınız telefon kaç TL ? Bunu tanıdığıniza her ay verirsiniz. O kartından peşin çektirir. Mobil şubeden taksite böler. Ona ödersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı