15 Pro mu 14 Pro Max mi?

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Aşağıya linklerini bıraktığım 15 Pro ve 14 Pro Max cihazları bırakıyorum. 15 Pro 128 GB, 14 Pro Max 256 GB. Kullanım ömrü ve kaliteli olarak hangisini almalıyım sizce. Bakarsanız sevinirim bir de 14 Pro Max ithalatçı garantili yani bir sorun falan olmaz değil mi? İyi sosyaller.

Merhaba,
Aşağıya linklerini bıraktığım 15 Pro ve 14 Pro Max cihazları bırakıyorum. 15 Pro 128 GB, 14 Pro Max 256 GB. Kullanım ömrü ve kaliteli olarak hangisini almalıyım sizce. Bakarsanız sevinirim bir de 14 Pro Max ithalatçı garantili yani bir sorun falan olmaz değil mi? İyi sosyaller.

256 GB olduğu için 14 Pro Max.

Merhaba,

Yani hocam paranız aşırı çoksa 15 alın çok değilse 14 alın. İkisi de aynı diyebiliriz ama ben 15 öneririm.

Şarj süresi mühim ise 14 Pro Max öneririm. Düz Pro modellerinin şarj performansını hiç beğenmiyorum. Ama bu 14 Pro Max'in ithalatçı garantili olması biraz can sıkıcı. O yüzden 15 Pro alırdım ben.

Merhaba,

14 pro max kesinlikle

Merhaba,
Aşağıya linklerini bıraktığım 15 Pro ve 14 Pro Max cihazları bırakıyorum. 15 Pro 128 GB, 14 Pro Max 256 GB. Kullanım ömrü ve kaliteli olarak hangisini almalıyım sizce. Bakarsanız sevinirim bir de 14 Pro Max ithalatçı garantili yani bir sorun falan olmaz değil mi? İyi Sosyaller.

Hocam neden Apple'ın resmi sitesini tercih etmiyorsunuz? Aynı fiyata geliyor 15 Pro

Geri
Yukarı