iPhone 14 Pro Max vs 15 Pro Max

• Konuyu başlatan pio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 228

pio

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Yurt dısında yasiyorum ve kendime yeni telefon almak istiyorum. iPhone 14 Pro Max ve 15 Pro Max arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Aralarinda 20 dolar var, iPhone 15 Pro Max saglamlik konusunda sikintilari vardi ama kilifla kullanacagim icin sıkıntı olmaz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle senin adına çok mutlu olup :) ülkemizin güzice fakir insanlarından birisi olarak kendi adıma yıkılmış durumdayım :) 20 dolar farkla tel yükseltmek vs neyse :) hiçbir şey olmaz son sürüm alın kılıfı takın mis gibi Avrupa hayatınızı benim yerimede yaşayın lütfen saygılar:)

Merhaba. Yurt dısında yasiyorum ve kendime yeni telefon almak istiyorum. iPhone 14 Pro Max ve 15 Pro Max arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Aralarinda 20 dolar var, iPhone 15 Pro Max saglamlik konusunda sikintilari vardi ama kilifla kullanacagim icin sıkıntı olmaz mi?

Tabii ki 15 Pro Max :)

2saat daha çalışıp 15 Pro max alabilirsin :).

2saat daha çalışıp 15 Pro max alabilirsin :).
Maalesef efendim Kazakistan da 24 ay taksitle alacagim

Dosya Ekleri

• IMG-20240130-WA0003.jpg
    IMG-20240130-WA0003.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG-20240130-WA0004.jpg
    IMG-20240130-WA0004.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı