15 Şubat'ta okulların açılması mantıklı mı?

Özel okulları 1 gün bile açsalar 5 gün açılacak demek oluyor bu. Hatta duruma göre Cumartesileri de açabilirler. 4 gün kurs 1 gün okul. 😄 Onun da bugunu bulmuşlar.
Anlamadım ?
Ben bir şey anlamadım dediklerinden. Sınavlarda mı 1 marttan sonra olacak?
1 Mart 'ta 8 ve 12 'leri açmayı DÜŞÜNÜYORLAR ondan sonra işin gidişatına göre diğer sınıfları da açacaklarmış.

Hani önce bir kere açılmıştı ya. 2 gün boyunca okula 1. grup gidiyordu, Çarşamba günü okul temizleniyordu sonrasında 2 gün de 2. grup gidiyordu. Yani toplamda haftada 2 gün okula gidiyordunuz ya hani.

Özel okullarda o dönem haftada 5 gün okula gidiyordum ben. 😄 2 gün resmi okul, 3 gün kurs şeklinde resmileştirmişlerdi. Aynısını yaşayacağım.

Dipnot: Galiba biz özel okullulara virüs bulaşmıyor. 🤔

Çok riski olur, açılsa da ailelerin göndereceklerini sanmıyorum. Bence eğitim bu şekilde devam edecek.
Okulların açılmasını bekleyen birsürü aile var. Açılmasını isteyenlerin düşüncesi "Artık şu okullar açılasada çocuğumuz gitse" diye düşünenler var.

Okulların açılmasını bekleyen birsürü aile var. Açılmasını isteyenlerin düşüncesi "Artık şu okullar açılasada çocuğumuz gitse" diye düşünenler var.
Bir de özel okula yıllık 20 bin lira vermesine rağmen evde duran çocuğunu görüp okula gitsinler diyen var. Onlar yüzünden açılıyor zaten.

O servislerde, sıralarda, virüs kapılmaması mümkün değil. Hele ki Türkiye öğrencileriyle. Hayvan gibi koşturan birbirini ittirip şakalar yapan öğrenciler. 😒

Özel okul parayı aldı bir kere açmaz bir daha.
Aynen. Giren girdi. Keşke hiç özel okula gitmeseydim. Şu an o paraya RTX 3080 PC toplardım. 😄 Ben bir de %70 bursla okumama rağmen böyle. Diğerlerini siz düşünün. :(

Sağlığınızı düşünmeye devam arkadaşlar. Bu şekilde devam edersek 1 seneye kalmaz salgın devam bile yine sağlığınızı düşünmek zorunda kalacaksınız. Madem bu kadar okul aşığısınız benim ne demek istediğimi gayet kolay anlayabilecek kapasitede olduğunuzu düşünerek açıklama yapmayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı