15 TL için dava açılır mı?

CamelonTv

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. İtemsatış'ta çok satışı olan birisiyim ve bir program aldım adam kesinlikle kendi yazdığını söylüyordu ve adama başta demiştim ben de bu şeyin başka bir botu var aynı çıkmasın aynı çıkması imkansız dedi ardından iade etmeyi kabul etti yorum yapmazsam iade yapmayacağını söyledi ve bende yorum yapmadım. Ardından bana yalan söylediğini ve bu programı editlediğini söyledi kendimi aptal yerine konmuş hissediyorum. Parası için değil aptal yerine konulduğum için dava açmayı düşünüyorum. 15TL için uğraşırlar mı yoksa bir kenara mı atarlar?

Bu konuda çok bilgim yok ama kenara atarlar bir de avukat o kadar saymaya değer bir şey değil.
Yani herkes aptal konulduysan unut gittsin herkes sinirlenir yani her aptal durmuna düşüm dava açsan 180M kişi dava açardı.

Hocam bir itibarım var sitede ve bunu yapan 100 satışı olan birisi. Bu durum yüzünden itibarımın zedelenmesini istemem.

Sağlam bir avukat tutun ve itibar zedelemeden dolayı maddi, manevi tazminat davası açın. Kazanırsınız, davanın ne kadar süreceğini bilemem de kesin sonuç alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı