15 yaş için banka hesabı önerisi

Ceyhun_53

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi banka hesabı açacağım ama hangi banka açacağım hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Aradığım özellikler; EFT, havale, döviz al sat, internet bankacılığı gibi özelliklerin olmasını istiyorum.

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi banka hesabı açacağım ama hangi banka açacağım hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Aradığım özellikler; EFT, havale, döviz al sat, internet bankacılığı gibi özelliklerin olmasını istiyorum.

15 yaşındaysan ziraat bankasını alabilirsin dostum.

Aile onayı ile bütün bankalardan hesap açabilirsin.

15 yaşında arbitraj yapma yolunda bir Türk genci. İyiden iyiye ufak Amerika olduk. (Tek sorun kimse ne yaptığını bilmiyor)
Not: Fiili ehliyete sahip olmadan bu tip işlemlerde bulunmamanız olası borçlanma veya işlemin doğurduğu yasal sorumluluk açısından daha yararlı olur.

Geri
Yukarı