15 yaş için banka hesabı önerisi

@Ceyhun_53 Kendi rehberimle sizi baş başa bırakıyorum. Sorunuz varsa sorabilirsiniz. Ziraat önermem.

@Ceyhun_53 kendi rehberimle sizi baş başa bırakıyorum. Sorunuz varsa sorabilirsiniz. Ziraat önermem.

Garanti bankasında hesap açmak için velimizin Garanti Bankası kullanmasına gerek var mı?

Garanti bankasında hesap açmak için velimizin Garanti Bankası kullanmasına gerek var mı?
Garantide araştırdığıma göre çoğu şube maaş hesabı açıyor veya para istiyor hesap açmak için nekadar doğru bilmiyorum sadece internette gördüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben bu videoyu ve kanaldaki 18 yaş altı hesap videolarını izlemeni öneririm bütün bankaların var kararını ona göre seçersin bu gösterdiğim videoda özelliklerini gösteriyor her bankaya özel 18 yaş altı videosuda var tek tek onlarıda izlemeni öneririm ben burdan aldım kararımı. Yorumdanda sorabilirsin sorularını.

Herkese teşekkür ederim önerilerinizden dolayı dün gidip iş bankasında açtırdım EFT işini de Papara'dan çözüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı