15 yaşında 182 cm olan biri kaç cm olur?

Tahmini herkes yürütebilir aslında oturaklı olmaz sadece, ben 14 yaşındayken boyum kesin 185'i görür dedik, görmedi görmeyecek gibi de, 178 civarlarında kaldım yaşım 16 daha da zor uzarım.

Tahmin doğru olmak zorunda değildir. Sizce yanıtına kendinize göre de cevap verebilirsiniz atom parçalamıyoruz. 👍
Atom parçalamıyoruz diyerekten de arkadaşı yanıltacak yanlış ve alakasız tahminlerde bulunmaya gerek yok ama kendisi çok istiyor ondan bir sorun görmüyorum.

Tahmini herkes yürütebilir aslında oturaklı olmaz sadece, ben 14 yaşındayken boyum kesin 185'i görür dedik, görmedi görmeyecek gibi de, 178 civarlarında kaldım yaşım 16 daha da zor uzarım.

Atom parçalamıyoruz diyerekten de arkadaşı yanıltacak yanlış ve alakasız tahminlerde bulunmaya gerek yok ama kendisi çok istiyor ondan bir sorun görmüyorum.

Ben o arkadaşa vermedim cevabı yanıtladım arkadaş başka biri konu sahibi değil.

Belirttiğim gibi tahminler tutmayabilir. Ben zaten kendi durumama göre tahminde bulunduğumu belirttim o arkadaş da bu mesajı düzgün algılarsa sorun olmaz.

Dostum bu bir kıyas değil herkes çok komik forumda. Adam 187 olursun demek istemiş sen gelmiş babamdan 14 cm uzunum diyip gülen surat atıyorsun çok ironik :D
Ben de diyorum ki hatalı tahmin :) Asıl ironiyi yapmışsın ve tebrik ederim tebessüm ettirdi.

Cümlenin başına bak. Annen babandan çok kısaysa babandan çok uzun olman pek mümkün değil. Baban olduğuna emin olamazsın neticede.
Sorun zaten ucu ucuna demen. Hatalısın boşuna iğneleyici cümleler kurmaya gerek yok :)

Ben de diyorum ki hatalı tahmin :) Asıl ironiyi yapmışsın ve tebrik ederim tebessüm ettirdi.

Sorun zaten ucu ucuna demen. Hatalısın boşuna iğneleyici cümleler kurmaya gerek yok :)
Bilemezsin hatalı bir tahmin olup olmadığını tahmin yapıyoruz bu konuda tartışmaya girmene gerek bile yok, peygamber gibi kutsal geleceği görüp nokta atışı bir bilgi verecek zaat değilsin.

Geri
Yukarı