15 yaşında 187 boy 90 kilo ideal mi?

Teşekkürler hocam günüm çok yoğun geçer genelde okuldan geldiğim gibi spora giderim oradan ise dövüş sanatlarına orada da zorlu bir antrenman ve kardio saati olur ama yağda bir değişim görmüyorum üstüne üstlük uzuvlar daha da büyüyor.

Hocam o zaman beslenmenizde problem vardır, (yaktığınız kaloriden fazla kalori alımı yapıyorsunuzdur.)
Kalori açığı yaratmayı deneyin. Yazdığınıza göre kalori yakımınız zaten fazla olmalı, yağ tüketimini azaltıp aynı zamanda daha dengeli bir beslenme programına geçip, yaktığınız kaloriden daha az kalori almanızı tavsiye ederim.

Az yemenize gerek yok hocam, protein odaklı beslendiğiniz taktirde kilo vermeye başlarsınız. Aldığınız yağı da biraz kısmanız lazım. Sağlıklı beslenmeye biraz adım atacaksınız. İmkanınız varsa spora da başlayabilirsiniz.

Hiit antrenman yapabilirsiniz, yağ yakımını deli dehşet hızlandırıyor.

Attack On Titan'daki devler gerçek derlerdi de inanmazdım. 187 cm 90 kilo ne Allah aşkına.

Attack on Titan'daki devler gerçek derlerdi de inanmazdım. 187 cm 90 kilo ne Allah aşkına.

Hocam öyle bir anlattınızki ormana gitsem ayılar daha çok insanı tavır uygular bence o kadar da abartılacak durum yokta biraz kilo almışım sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…