15 yaşında bıyık çıkmaması için ne yapılmalı?

İllaki çıkacak o bıyık lazer epilasyon işine 15 yaşında girerse çıkamaz o işin içinden her yerinden kıl çıkar.

Arkadaşım koluna lazer epilasyon yaptırmaya gitti 40 seansdır gidiyor bir sırtından bir kaşından bir bacağından her yerinden kıl çıkmaya başladı cocugun.

İllaki çıkacak o bıyık lazer epilasyon işine 15 yaşında girerse çıkamaz o işin içinden her yerinden kıl çıkar.

Arkadaşım koluna lazer epilasyon yaptırmaya gitti 40 seansdır gidiyor bir sırtından bir kaşından bir bacağından her yerinden kıl çıkmaya başladı cocugun.
Arkadaşınız kaç yaşında?

Hep de bir arkadaşa oluyor bunlar hea hiç yaşayan birini görmedik. Benim arkadaşta dolunayda bozkurda dönüşüyor permatikle almış 10 yıl önce kılları.

Merhaba. 15 yaşıma girdim ve bıyıklarım belirgin hale gelmeye başladı. Bana yakışmadığını düşünüyorum. Nasıl almam gerek? Bir daha çıkmamasını nasıl sağlarım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yüzün zayıf ise kilo almayı deneyebilirsin. Yüzün tombullaşınca bıyık fazla sorun olmuyor.
Yüzün zayıfsa cidden kötü duruyor çünkü.

Onun dışında haftada bir alabilirsin. Daha aşağısını yapma genç yaşta yüzüne zarar verme.

Jilet ile al diyenlere sakın uyma. Jilet kıl olmayan yerde bile kıl çıkarır. Sen sıfıra yakın alabilen bir traş makinesi bul ve onla al. Başka da bir şey kullanma sakın.
Alakası bile yok. Biri enine kesiyor diğeri düz kesiyor. Sence bu farktan ötürü kıl kökü olmayan yerde kıl kökü oluşup kıl çıkmaya başlar mı?

Ney ile almamı önerirsiniz hocam? Ve evet yüzüm zayıf.

Normal tıraş makinesi ile al. Jilet hiç bulaşma. Az az çıkıyorsa cımbız ile de alabilirsin ama acıtır. Ağda var hiç denemedim hayatım boyunca ama acıtır.

Kilo alırsan yanakların şişer ve bıyıkların nispeten daha az göze çarpar. Böylece rahatsız olmazsın. Fakat zayıf olunca yüzünde ister istemez belirgin oluyor. Bu da kötü gözüküyor çoğu kişide. Haftada bir makine ile al geç. Ve ne kadar şu an kötü gözükse de ileride dönüp baktığında o kadar da kötü değilmiş diceksin. O yüzden çok kafana takma. Ha taktın mı iki çay koy. Güzel bir film ya da oyun aç oyna. Bu kadar kafana takma.
İyi günler dilerim :)

Geri
Yukarı