15 yaşında boyunuz kaçtı ve şimdi yaşınız kaç ve boyunuz nedir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Reis aynı gibiyiz benim de 1.76 sanki durdu gibi hissediyorumda sende öyle bir şey hissettin mi? Ve o yıllarda sakalların çıkmaya başladı mı?

Göğüsünde kıllanma başladıysa daha da uzamazsın. 15 yaşındayken sakalı çıkmaya başlayan arkadaşlarımın boyu en fazla 1-2 cm uzamıştı.

Abi yanlış anlamazsan bir sorum olacaktı ben de 13 yaşındayım bir kaç gün sonra 14 yaşıma gireceğim acaba ben de 15 yaşıma kadar 1.80 olur muyum?
Şimdi ne söylesem yanlış olur, kişiden kişiye değişiyor çünkü. Boyun şuan 1.70 civarındaysa benim tahminim olursun.

152'den 176.
İki yılda durdu bu arada büyümem. Şuan 21'im, 17 yaşından beri uzamadım. :D

Tam uzama çağındasın Allah ne verdiyse ye. Tabii ki abuk subuk şeyleri değil güzelce yemeğini ye. Tıka basa doyur karnını. Süt iç, yumurta falan ye, imkanın el veriyorsa et ye, zeytin ye, meyve ye. Sağlıklı besinleri bol bol tüket ki uza. Yoksa aynı boyda kalırsın.
Not: Yumurta ve et aynı klasmanda. Durumlar et yemeye el vermiyorsa yumurtayı her gün 3,4 tane ye. Eğer imkanın el veriyorsa yine yumurtayı mutlaka ye. Yumurtada besin ve vitamin olarak yok yok.
Bunu ezbere söylemiyorum beslenme uzmanıyım.
Hocam ben günde 3-4 yumurta birde et yiyorum, boyumu da öğrenmek istemediğim için ölçmüyorum, acaba kaç olacak?

Göğüsünde kıllanma başladıysa daha da uzamazsın. 15 yaşındayken sakalı çıkmaya başlayan arkadaşlarımın boyu en fazla 1-2 cm uzamıştı.
valla popomda bile kıl var aga göğüsü bırak forumdaki tüm arkadaşlara soruyorum kıl ile boyun alakası varmı boş boş bilip bilmeden yorum atmayın lütfen bilenler yazarsa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı