TYT matematik için kitap önerisi

qwerty15

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Ben seneye 11. sınıfa geçeceğim ve bu yaz sıfırdan TYT matematik ile ilgili her şeyi halletmek istiyorum (geometri-problemler vb.) İlk olarak sayısal bölümü seçtim ve hedefim 10-20k arası derece istiyorum. Matematiğim orta düzeyde fakat geometri için aynı şeyi söyleyemem. Bu yaz mert hocanın 70 günde TYT matematik kampını bitirip başka bir kaynaktan soru çözümü yapmak istiyorum hangi kitabı tavsiye edersiniz? Problemler için Bilgi Sarmal problemler kaynağı var elimde. Geometri için kanal ve kitap tavsiyeniz var mıdır? Normal düzey olarak. Şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi sosyaller. Ben seneye 11. sınıfa geçeceğim ve bu yaz sıfırdan TYT matematik ile ilgili her şeyi halletmek istiyorum (geometri-problemler vb.) İlk olarak sayısal bölümü seçtim ve hedefim 10-20k arası derece istiyorum. Matematiğim orta düzeyde fakat geometri için aynı şeyi söyleyemem. Bu yaz mert hocanın 70 günde TYT matematik kampını bitirip başka bir kaynaktan soru çözümü yapmak istiyorum hangi kitabı tavsiye edersiniz? Problemler için Bilgi Sarmal problemler kaynağı var elimde. Geometri için kanal ve kitap tavsiyeniz var mıdır? Normal düzey olarak. Şimdiden teşekkürler.
Sacma sapan youtuber kitaplarina zaman harcamayın derim ama sizin tercihiniz. Bence Acil Problemler alın ve cozun yavas yavaş. Geometri olarak Endemigi öneririm cok kalitelidir. Bilgi sarmal problemler var demissiniz o da iyidir tabii.

Herkese iyi Sosyaller. Ben seneye 11. sınıfa geçeceğim ve bu yaz sıfırdan TYT matematik ile ilgili her şeyi halletmek istiyorum (geometri-problemler vb.) İlk olarak sayısal bölümü seçtim ve hedefim 10-20k arası derece istiyorum. Matematiğim orta düzeyde fakat geometri için aynı şeyi söyleyemem. Bu yaz mert hocanın 70 günde TYT matematik kampını bitirip başka bir kaynaktan soru çözümü yapmak istiyorum hangi kitabı tavsiye edersiniz? Problemler için Bilgi Sarmal problemler kaynağı var elimde. Geometri için kanal ve kitap tavsiyeniz var mıdır? Normal düzey olarak. Şimdiden teşekkürler.

Mert hocanın 70 günde TYT matematik kampına öneririm hem video kitabı hem de soru bankası kitabı var

Hocam bak, sınava 2 hafta önce girmiş ve 10-15k sıralama bekleyen birisi olarak söylüyorum: Matematik dedim mi akla gelecek olan ilk isim Eyüp Boncuk olmalı. Eyüp B'nin hem AYT hem de TYT VDD'sini şiddetle sınava hazırlanan her öğrenciye tavsiye ediyorum, Youtube'dan kamplara ücretsiz şekilde ulaşabilirsin. Eyüp Hoca ile 0'dan başlayıp hem AYT'de hem de TYT'de 40'a ulaşabilirsin, hatta istersen babaannene dinlet iddia ediyorum o bile ulaşabilir, o kadar temelden alıp zirveye taşıyor kendisi. 3D yayınlarının VDD'lerini mutlaka alıp izle, bence Mert Hoca'dan daha iyi bir anlatım sunuyorlar. Onun dışında kitap olarak 345'i öneririm TYT için, AYT içinse ne çözdüğün fark etmez.

Kamp kitabına gerek yok diye düşünüyorum. Problem, geometri rutini yeterli olur. Acil problemin ve geometrinin ilacı alabilirsin
Hocam tyt konularını tekrar etmek istiyorum 10. Sınıf az da olsa var fakat 9. Sınıf
Yok gibi bu durumu halletmek için video izleyip soru bankasından mı ilerlemeliyim?
Acilin kitaplarını da bakacağım.

Hocam bak, sınava 2 hafta önce girmiş ve 10-15k sıralama bekleyen birisi olarak söylüyorum: Matematik dedim mi akla gelecek olan ilk isim Eyüp Boncuk olmalı. Eyüp B'nin hem AYT hem de TYT VDD'sini şiddetle sınava hazırlanan her öğrenciye tavsiye ediyorum, Youtube'dan kamplara ücretsiz şekilde ulaşabilirsin. Eyüp Hoca ile 0'dan başlayıp hem AYT'de hem de TYT'de 40'a ulaşabilirsin, hatta istersen babaannene dinlet iddia ediyorum o bile ulaşabilir, o kadar temelden alıp zirveye taşıyor kendisi. 3D yayınlarının VDD'lerini mutlaka alıp izle, bence Mert Hoca'dan daha iyi bir anlatım sunuyorlar. Onun dışında kitap olarak 345'i öneririm TYT için, AYT içinse ne çözdüğün fark etmez.
Sağolun hocam değerlendireceğim...

Hocam tyt konularını tekrar etmek istiyorum 10. Sınıf az da olsa var fakat 9. Sınıf
Yok gibi bu durumu halletmek için video izleyip soru bankasından mı ilerlemeliyim?
Acilin kitaplarını da bakacağım.

Sağolun hocam değerlendireceğim...
Dostum kamplar genelde 12.sınıf öğrencileri için yüzeysel oluyor. TYT konularını 12'de dershaneye gidersen göreceksin zaten. Soru bankasından da mantık vs. çözme derim. Problem çözebilirsin.

Geri
Yukarı