15 yaşında bulk vs cut

Hocam şimdi tekrardan ölçtüm, yanlış ölçmüşüm.Doğru yapınca %10.32 çıktı.İyi mi, yeterli mi, kötü mü bilmiyorum ama clean bulka başlamam gerek sanırım, teşekkürler.
Önce kalorini al, kası inşa et sonrasında yıkıma ve definasyona odaklan. Kilon X 2.2gr olacak şekilde proteinini al, yeterli düzeyde karb al ve uzun bir yolculuğa çıkmaya hazırlan.
Tamamdır hocam, dikkate alacağım.Teşekkürler.

Bak canım dostum, yazdıklarımı iyi oku.
Cut dediğin şey bulk döneminden sonra vücudunu parçalamak için gireceğin dönemdir, kas kütlen yoksa ve obez değilsen cut mut yapma, istediğin estetik vücut için de şuan cut yaparsan eline bir şey geçmez, daha da zayıf olursun. İdeal yağ oranın var, az bile. Ekmek ye, makarna ye, pilav ye. Adam gibi idman at. Bu kadar basit, kilo al.

Clean bulk yapın. Yağ oranını oldukça az tutmaya çalış, daha sonra definasyonla hacim kazanırsın.

Clean bulk yapın. Yağ oranını oldukça az tutmaya çalış, daha sonra definasyonla hacim kazanırsın.
Yok gocam definasyon hacim kazanma değil, yağ yakımı. Karıştırdınız sanırım.

bıraktın mı dostum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…